Kvě 092012
 

posádka opustila potápějící se loď a my ostatní tu zůstáváme ze setrvačnosti až do bídného konce tohoto systému

Také máte delší dobu problémy s funkčností systému? Je zbytečné opakovat co se děje s komentáři a vkládáním textů. Časem zjišťuji, že to co tady prožívám já se skřípěním zubů, chci-li zde cokoli dobrého učinit, zažívá zde každý. Kapitán a posádka postupně potápějící loď opustili a jeden za druhým odchází ke konkurenci i klienti. Před chvílí jsem se pokusila podívat do kontaktů, kladených otázek a vůbec, jakkoli se spojit s těmi, kteří to tu již neřídí. Jest to však nemožné a dokonce se mi zdá, že je to zde zcela v rozkladu a pracuje to ke svému konci. Pán systému a jeho pomahači mlčí a již jsou zřejmě za horami. Nenápadně se odklonili kamsi a systém nechávají vyhnít až ke svému konci. Přesvědčte mě, že tomu tak není! Hola, je tu někdo? zuzi

 Posted by at 17.13

  34 Responses to “Bloguj.cz v poločasu rozpadu”

 1. když ty problémy začaly, psal jsem KLoKovi, a dostal odpověď skoro obratem; situace se mezitím o dost zlepšila, i když to pořád není ono.

 2. Já myslím, že jen o fous, možná proto, že jsem si tak nějak na ty zoufalosti zvykla a naučila se s nimi trochu pracovat. navzdory hláškám. A zkouším různé denní časy. Stojí to za prd, kdykoli. A zázemí bloguje mi přijde totálně vygumovaný, nelze odeslat dotaz, jakoby se na to všichni vykašlali a zdrhli. Možná se něco doslechli o konci světa. klok se tu veřejně ukázal naposledy na konci března…

 3. Zuzi,hlásím, že tu jsem taky! 🙂

 4. HURÁ!Pet ještě drží basu, tak to je dobrý, kdyžtak to zapíchnem na pustým ostrově, ať si každej trhne nohou!

 5. Buď v klidu,nejsi v tom sama.Každej článek vkládám několikrát – není vidět.Komenty nejdou vložit,pak nejsou vidět.Psala jsem adminovi 3x – bez odpovědi..

 6. no vida…a koment tu zas není.-)))))))

 7. A už se oba objevily, je to velmi napínavé a člověka to udržuje v neustálém střehu a napětí. Tím že ti klok neodpověděl jen potvrzujěš mou teorii, že se ta parta odklonila někam jinam a nás tady nechala napospas!

 8. Zuzi, zůstanu až do konce,byť prachbídného. Dám se v šanc i napospas. Neboj, mám tu pro tebe jednu záchranou vestu.

 9. hm, u mě se tedy situace zlepšila opravdu dramaticky (i když předkrizového stavu nedosáhla) – jednu doby bylo úplně nemožné vložit komentář nebo publikovat článek, obé se pak objevilo několikrát atd… mizející články či komentáře jsem nezaznamenal, a teď (snad to nezakřiknu) je provoz v mém případě skoro normální, sem tam publikuju článek nadvakrát (oproti dřívějšku se to ale povede a vloží se jenom jednou), komentáře fungují většinou napoprvé…

 10. Evino,děkuju. Sejdeme se na jednom voru a bohdá nezahynem!

 11. [9](zcrTak jo, ale stejně tu něco nehraje… na té lodi opuštěné kapitánem a posádkou neslevím… když zakliknu Chcete se na něco zeptat? Chcete napsat adminovi? vidím podivné věci…

 12. Mě ty problémy tak znechutily, že se více věnuji facebooku a zřejmě založím blog na idnes.
  Tady příspěvky skoro nevložím a když tak za chvíli zmizí nebo se transformují v něco jiného,komentáře mizí. Nemám zas tolik času vše vkládat několikrát.
  Přitom mi píší studenti, že z mého blogu citují ve svých školních pracech. Takže tomu dělám dobrou reklamu.

 13. Mě ty problémy tak znechutily, že se více věnuji facebooku a zřejmě založím blog na idnes.
  Tady příspěvky skoro nevložím a když tak za chvíli zmizí nebo se transformují v něco jiného,komentáře mizí. Nemám zas tolik času vše vkládat několikrát.
  Přitom mi píší studenti, že z mého blogu citují ve svých školních pracech. Takže tomu dělám dobrou reklamu.

 14. Vida změna, vložil jsem ho jednou a je tady dvakrát.

 15. Je to otravné, když něco permanentně nefunguje jak má, já však do tohoto blogu vložila tolik úsilí a energie, že se ho nechci vzdát a jen tak prchnout jinám, bere mně čas, ale současně i dává, protože se učím vyjadřovat své pocity, své myšlenky, po svém. Váš blog není autorský, přebíráte informace a předáváte dál, myslím, že takový styl oni nepreferují.

 16. Je to otravné, když něco permanentně nefunguje jak má, já však do tohoto blogu vložila tolik úsilí a energie, že se ho nechci vzdát a jen tak prchnout jinám, bere mně čas, ale současně i dává, protože se učím vyjadřovat své pocity, své myšlenky, po svém. Váš blog není autorský, přebíráte informace a předáváte dál, myslím, že takový styl oni nepreferují.

 17. Mně to tolik neblbne, naštěstí.
  le to nic nemění na tom, že titulní strana bloguje s poslední hláškou admina v březnu je mi už dost odporná. Jak říkal Trendspotter už kdysi – protože na to má čuch – chce to novou úpravu a nejen to.

 18. kdysi jsem si pres kontaktni formular podpory Bloguje natahla do compu celej zastup viru, nebo alespon zkolaboval bezprostredne po tom co jsem strankama podpory prolejzala (MAM funkcni antivirus). Hlasku

  "Bloguje a sireni Mallware (9.10. 2011)

  Jak asi uz většina z Vás zaregistrovala, google hlasí při přístupu na bloguje.cz že stránky obsahují malware. Podle popisu z "webmaster tools" považuje Google odkaz na náš reklamní systém za zdroj malware. Prozatím jsem odkaz na reklamní systém odstranil, reklamní systém pozastavil a poslal na Google žádost o rewiev.
  Momentálně čekám na odpověď "

  jsem iniciovala ja preposlanim printscreenu s hlaskama z myho antiviraku. Bloguje je cim dal tim pomalejsi a zahadny veci se tu dejou. Asi taky budu premejslet o migraci, i kdyz se mi do ni nechce.

 19. Liško, spoon,je to strašný a nevypočitatelný, jsem otrávená, ale co s tím vším, co tu mám v archivu??? Zatím ještě čekám, ale je to krajně podezřelý, myslím, že je to už KAPUT a jen to dožívá, že od toho všichni kompetentní dali ruce pryč. Nejen že to blbne a reaguje pokaždý jinak, ale jak říkáš, je to čím dál pomalejší!!! Ach jo!

 20. zuzi udelej si zalohu (v nastaveni Zaloha .XML)a nekam si ji uloz. Nektery servry ti pak umoznej ten obsah v topmhle formatu "presypat" do jejich systemu.Treba blogspot.com

 21. Dík spoon, zítra to skouknu. z.

 22. U mě je to podobné a už taky ztrácím trpělivost:
  http://kojot.name…-bloguje-cz.php
  Jinak zde je zajímavý návod:
  http://tasselhof.com…ordpress.php

 23. U mě je to podobné a už taky ztrácím trpělivost:
  http://kojot.name…-bloguje-cz.php
  Jinak zde je zajímavý návod:
  http://tasselhof.com…ordpress.php

 24. U mě je to podobné a už taky ztrácím trpělivost:
  http://kojot.name…-bloguje-cz.php
  Jinak zde je zajímavý návod:
  http://tasselhof.com…ordpress.php

 25. Tý jo, to je pádný argument, Kojote! Třikrát jsi to tu splavil!

 26. Inu, jsi patrně poslední na Bloguje, kdo si může stěžovat: http://rozvedena.blokuje.cz…cmt_7 No dobrá, tak předposlední… :p

 27. A hele, jakou sis dal práci a paměť ti stále dobře slouží, jsi jako moje maminka, žádný z mých hříchů není zapomenut a vytažen v pravou chvíli.
  Jestli existuje nějaký transformátor, co mi ve složce pěkně sám jednu po druhé obsah zmenší, poraď. Aspoň budeš užitečnej, rejpale.

 28. Ano, také jsem četla, něco končí a něco jiného začíná, ať se to třeba všechno posere, nemám vůli se v tom hrabat a to seno přehazovat zase někam jinam. Když se to posere, začnu jinde znovu, tyhle moje řeči stejně svět nespasí :))).

 29. TAK JÁ SI ASI TĚCH SVEJCH PÁR "KECŮ" VYTISKNU, ABYCH JE ZACHOVALA SVÝM POTOMKŮM, COŽ BYL STEJNĚ PŮVODNÍ ZÁMĚR MÉHO BLOGU. A KDYŽ O NĚ NEBUDOU STÁT, VEZMU SI TO SEBOU DO HROBU. 🙂
  A jestli začnu někde jinde, se ještě uvidí. Kočička jde do puberty, a pomalu přestává všechna sranda. 🙂

 30. Evi,buď v pokoji, tebe se ten "krach na burze" netýká, máš "ty svý řeči" uložený někde jinde než na bloguje, a tam se to ještě nehroutí. Zatím. Nevím jak za pár dní, u Ratha našli pos podlahou nějaký milióny, tak možná se to posere i jinde. Člověk nikdy neví jak jsou ty peněžní toky propojený a kudy probíhaj!

 31. Evi, tak se omlouvám,jsi v tom taky, správně. Já jsem vždycky tu tvoji šablonu pasovala na blog.cz, tak to se omlouvám. Jsem roztržitá.

 32. KOCKOPES dobry, ty tam mas tri roky, to bude vazba jako na silnejsi sesit A4, ja tam mam let sedm …a prave pro ty veci kolem deti to ma pro me smysl zachovat. Chodim se divat do starsich prispevku a vzpominam jak bylo…hrozne to leti!

 33. To, co google označuje za „škodlivé“ už nějak přesahuje zdravou mez. Já třeba dostal penalizaci kvůli odkazům z katalogů 🙁

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Web vyrobili ve Webklient.cz