Dub 302012
 

kůlna má střechu a ptáci provizorní koupadlo s tučňákem

To co jsem nečekala se stalo. Kamarád řemeslník dnes dopoledne se svým tatínkem (78 let) udělali kus práce a opravili mi tu odvětranou střechu. Tatínek je zářným případem, že to opravdu jde, být zapojen v pracovním procesu i ve věku, kdy by člověk už měl sklízet v klidu plody své celoživotní práce! Má můj obdiv, ale i jeho syn. Svému tatínkovi dává pocit, že ještě je co platný.

Vida, střecha hotova a napajedlo a zároveň koupadlo pro ptáky jsem ještě nestačila zakoupit. Nainstalovala jsem tedy dvě provizorní zařízení tohoto druhu a postavila k nim trochu omšelého tučňáka, kterého pan řemeslník našel na střeše. Nikdy jsem ho u nás neviděla, a tak se mohu jen domnívat, že přiletěl od sousedů s mezipřistáním na té střeše. Tady se konečně bude mít dobře.

Dnes se mi dopoledne povedl heroický kousek. Po delším snažení a vydatné pomoci z centra jsem zakoupila u studentagency lístek na autobus z Brna do Vídně. Má to ale jeden háček. Budu muset v noci přejít z vlakáče k hotelu Grand. Mám na to málo času, snad to dokážu v neznámém prostředí… Hej hola Brňáci, není ten přesun moc náročný???

Dnes jsou čarodejnice a všude v zahradách vůkol jest božský klid, nikdo nepálí, negriluje ani nekonzumuje nezřízeně alkohol. Natož aby zpíval písně Davidovy! Čarodejnice se letos opravdu povedly podle mýho gusta. Podle gusta jezevce městského.

Lze zvětšit

 Posted by at 21.03

  6 Responses to “Úkol splněn”

  1. Je to hned vedle napravo. Je to vidět,Je také možné jít podchodem.

  2. Děkuji, to je opravdu jednoduché :).

  3. Jéje, tak to je něco, střecha hned druhý den hotová. A vítr přinesl tučňáka! To se mi líbí. Ještě by mohl něco hezkého přinést, ale tučňák taky dobrý.

  4. Nález tučňáka potěšil, a co se týká jiného, momentálně budu spokojena, když bude kolem baráku klid, žádné písně Davidovy a podobné hity! 🙂

  5. Tučńák vypadá gumový. Je? 🙂

  6. Ano,tučňák je gumový, ještě z poctivé pryže z kaučukových jihoamerických plantáží, kde jsme léta rozsévali socialismus. Přežil 20 let kapitalismu v okapu a žije dál. S odřenými zády, ale dočkal se osvobození!

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Web vyrobili ve Webklient.cz