Dub 232012
 

tropické a přesto velmi delikátní

Mohla bych psát o dalším báječném linorytci nebo konečně dopsat text o jedný milý kapličce stojící o samotě nad Chotěboří, ale jsem intelektuálně vysátá a k tomuto stavu mi nepřidá ani plný břich buchet, které mi včera přinesla dárkem Saša a já je dnes vyjmula z mrazáku a všem zatrhla tipec a jak to tak došlo daleko, nechtělo se mi odejít ani na pravidelné pondělní cvičení. A tak jen malé doporučení.

Objevila jsem naproti v akci nápoje RELAX. Zaujal mne RELAX exotica: kokos, ananas, banán. Říkala jsem si, jak to může chutnat? Taková netypická kombinace. Zvědavost mi nedala, a tak jsem za chvíli už nasávala. Zprvu podivná chuť mne zaskočila. Koštuji a povaluji na jazyku a zvykám si. A než dopiju první krabici, mám na ten exotický nápoj závislost. Jak lahodné pití a dá se i s úspěchem zředit. Ale my drsňáci to pijem jedině nezředěný!

 Posted by at 20.47

  10 Responses to “Objevila jsem nový nápoj”

 1. Něco podobného jsem pila jako koktejl, do mixéru se hodí celý banán, stejné množství ananasu a půl plechovky kokosového mléka, pár kostek ledu a bílý rum. Jak si moc nepotrpím na sladké pití, tohle nebylo špatné.

 2. Na ředění doporučuji Malibu,to je dokonalá kombinace :-))

 3. Mmmmm! To je určitě moc dobrý!
  Musím vyzkoušet!

  Takhle si popíjet u kapličky nad Chotěboří na mírném sluníčku a vánku, to by bylo. Brčkem?

 4. Ahoj Liško,tysmě tak navnadila, že ten text o kapličce svaté Anny zveřejním, slibuju přes svátky. Je zajímavá také tím, že ji nástěnnými malbami krásně vyzdobil malíř pokojů, a co teprve ta její poloha!!!
  Dote´d zde tvůk komentář nebyl, ale až tenhle dopíšu, bude tu ten tvůj nejméně 5x, ještě se sem vrátím… to bloguje mě hodně zlobí!!!

 5. Ahoj janice i ivy!Omlouvám se za zpožděnou reakci a díky za tipy, určitě by to chtělo štrejchnout něčím ostřejším, ale já ty alkoholy fakt nemusím. Jsem po nich tak podivně bezdůvodně šťastná, což se vůbec neslučuje s mým momentálním a dlouhotrvajícím životním pocitem jistého zklamání a mírného permanentního smutku v mezích zákona, že to rozčarování po té jemné alkoholocké euforii lze už jen velmi těžko rozdýchat.

 6. Výhodou toho koktejlu je to, že se udělá plný mixér, rozleje se to do sklenic a kdo chce rum, dostane rum.
  S tím rozčarováním je mi Vás líto, snad se to nějak vybere, držím Vám palce. Osobně se peru už nějaký ten pátek s depkou klinického typu a jsou chvíle, dny, měsíce i roky, kdy alkohol nesnesu. Nebo možná se alkohol nesnese se mnou 🙂

 7. Vidíte, to mne nenapadlo, že ten rum nemusí být podmínkou. Méně depky, více radosti ze života přeju, zkrátka, ať je pro ten pocit pořádný důvod :). Depka klinického typu, tak, upřímně, píšete o tom tak jakoby mimochodem, ale je zlé, když už člověk nemá sám páky se s tím poprat. Myslím, že je docela těžké to rozpoznat.

 8. Moje zkušenost je:
  v depresi jsem nepila radši alkohol.
  A ani dlouhodobě, když jsem v pořádku, stabilní, zdravá a venkoncem veselá osoba a přijde jen malý momentální smuteček, nepiju alkohol. Protože se mi alkoholové veselí v pozdější hodině překlopí na druhou stranu.

 9. Také nepiju, nemám ten jinej stav zkrátka ráda, nejsem to já.

 10. Já také nepiju, nějak to k ničemu nepotřebuju a nemám ten přiblblej stav, kdy člověk hrubne, ráda

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Web vyrobili ve Webklient.cz