Bře 082012
 

vzpomněla jsem si na včerejšek

Trochu kuriózní, ale včera na smutečce jsem byla součástí pracovně-uměleckého týmu, kde hudební doprovod obstarával klávesista skupiny 100 zvířat. Musím uznat, že byl lepší našeho starého praktika, který je už asi drobet za ta léta hudebně opotřebovaný. Ty jeho kudrlinky na konci a preludování před obřadem mělo něco do sebe! Máme i skvělého houslistu, takže vše bylo na úrovni, velmi decentní produkce. Doporučuji.

 Posted by at 8.58

  7 Responses to “Teď mi to došlo, co jsem vám chtěla sdělit”

  1. Doporučuješ nám umřít a objednat si toho muzikanta? Či zamordovat tchýni a pak jí nechat na pohřbu pěkně zahrát? 🙂 🙂

  2. aA kdo obstarává bicí?

  3. To je jen taková kulantní nabídka, o dobré služby na úrovni je dnes nouze … nic víc, žádné tlaky a násilnosti…
    standardní hudební složku tvoří varhaník a houslista, na přání přijde živý zpěvák nebo pohřební dechovka a když si někdo usmyslí bubeníka nebo co já vím … vše je možné. Možnosti tu zkrátka jsou.

  4. takTakže bys na požádání třeba i smuteční proslov odrappovala? bz

  5. Strejdo, já mám výzvy ráda, ale o tohle mne bohužel určitě nikdo nepožádá.

  6. toTo není tak jisté. Nedávno měl jeden můj dost vzdálený známý kremaci v Pardubicích. Byl to malíř a bohém a přišli se s ním rozloučit i kamarádi, třeba i náš společný známý – Kim. A jeden z kamarádů při svém proslovu bušil pěstí do truhly.

  7. Velmi neobvyklé, ale nepochybně umělecké – jeden z činů jaké od umělců očekáváme!! a možná i jeden z posledních pokusů probudit kamaráda z věčného spánku. Muselo to být velmi sugestivní. Na našem městě a okolí neznám žádného hiphopera, navíc v pokročilejším věku, kdy se obvykle "odchází"…

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Web vyrobili ve Webklient.cz