Bře 062012
 

zuzi má nový stimulant

V Polici nad Metují mají výjimečně krásnou novou knihovnu a dnes jsem měla možnost prozkoumat i starou zatím nedotčenou zahradu. Překvapení mne čekalo, až na jejím konci, kam mne zavedla provázejícímne knihovnice. Překrásný skrytý koutek nad řekou Metují s dalekým výhledem skrytým stromy dosud neolistěnými, využitý aktuálně jako úložiště odpadu pana souseda…

Málokdy mám čas si z těchto pracovních setkání dovézt nějaký dárek sama pro sebe, něco si hezkého koupit. Dnes jsme přijely o hodinu dříve, a tak jsem si tu radost udělala: vezu si domů tamburinu, 3 ks rumba koulí a jedny kastaněty… Ještě nevím konkrétně co s tím, ale když už mne ty nástroje oslovily, nemohla jsem je tam nechat. Také v knihovnické tombole jsem tentokrát měla štěstí. Vytáhla jsem si masážní přístroj na hlavu. Kolegyně měly pravdu, je to výborný stimulant; jen jednou, dvakrát přiložím, zapéruji a tělem se rozlije báječný pocit blaženosti a člověk má chuť s tou stimulací nepřestat! Jak božské!

 Posted by at 16.21

  6 Responses to “Co jsem si dovezla z pracovní cesty”

  1. skoro jsem se bál přečíst kromě perexu i celý článek… 🙂

  2. přiznávámpoužila jsem bulvární metodu a funguje to! čtenáči se stahují, ale znechuceně odcházejí, protože nebylo naplněno jejich očekávání.

  3. Já očekával nějaké lehké drogy:-)

  4. Já to brala jako takový nezřetelný sexuální podtext…:)i to je droga, pro někoho lehká, pro jiného zcela zásadní 🙂

  5. Jééé, já jsem v tom nic dvojsmyslného vůbec neviděla :-). Jak se říká podle sebe soudím tebe, jako první mě napadl nějaký obraz nebo CD s hudbou… Nejsem divná? :-)))))

  6. Nevadí, Báro, dobrá zpráva, jsi pravděpodobně jedna z těch čistých osob, které budou zachráněny až přijde konec světa. Tak si to nepokaž :)))))

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Web vyrobili ve Webklient.cz