Bře 052012
 

to je moje!

Pořád dumám nad tou kloubní výživou co mi tak doporučuje pan ortopéd. Prý tam je napumpováno všechno co moje klouby potřebují na rozdíl od tlačenky. Ať si má v šuflíku o dvě stovky levnější preparát, stejně je to určitě předražené, říkám zase já. Zeptala jsem se svého konzultanta a ten mi to potvrdil. Mám prý změnit výživu. Podívala jsem se co bych měla vyřadit a co nadřadit. Rozhodně doporučují tu i onde gumové medvídky, ovoce, zeleninu – hlavně tu žlutou, cereální pečivo, ořechy, vzdát bych se měla toho co okyseluje – tedy salámů a podobných výrobků. Také jsou dobré tučné ryby.

Šla jsem se po něčem poohlédnout a nakoupila od všeho něco. Objevila jsem zde však za výhodnou cenu sušené fíky! 250 g za 15 Kč, dovozce Řecko. datum spotřeby do 31.12.2012. Ejhle, řekla jsem si naivně, Řecko se zbavuje všeho co doma má i za cenu jisté ztráty, jen aby mělo nějaké to euro na přilepšení! Tak jim pomůžeme… a koupila jsem si fíky čtvere. Jenže? Jsou dobré na kloubní výživu, otázala jsem se vzápětí.

Zjistila jsem, že fíky jsou výborné na všechno. Nejen že likvidují překyselení organismu, ale jsou překvapivě určeny i na hubnoucí dietu! Kdo by to řek! Takové lahodné sladké, přeslazené fíky. Ano, fíky jsou tak sladké a syté, že jich víc jak jeden nepozřete a máte na pár hodin od jídla pokoj. Tak to je dobrá zpráva. Zkusila jsem a poztvrzuji. Pokud u jídla nečtete a fíky nehltáte jen tak abyste něco žvejkali, jeden fík zasytí člověka stejně jako číňana hrstka rýže!

 Posted by at 17.08

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Web vyrobili ve Webklient.cz