Úno 082012
 

některé jiné zimy mě mrazí daleko více.

Pracuji-li do 18 hodin, po příchodu domů v těchto mrazivých dnech zaznamenávám v kuchyni, kde v zimě vegetím, teplotu kolem 10°C. Navzdory tomu, že tam celý den vyzařují akumulačky. Tak jdu ven, do kotelny a jsem ráda, že to do devíti vytáhnu na 18°C, zadaří-li se. Chybou topenáře mám zatemovaný jeden topící  okruh a v koupelně, když se ráno sprchuji, je to zatraceně odvážný čin, svléknout se zcela do toho mrazu a tak rychle hupky dupky pod teplou sprchu. Alespoň tam se zahřeju.

Ale jsou na tom lidé hůř. Někdo se tak rozhodne dobrovolně a trpí zimou na úkor svých jiných radostí, za které vynakládá svůj nebo cizí peníz, jiní mrznou a nemají jiniu možnost.

Prosím, přečtěte si tyto dva texty, jsou zdrcující. Jistě si obrázek uděláte sami. Moje zima je proti téhle zimě ničím…

http://www.blisty.cz/art/62210.html

http://www.lidovky.cz/na-topeni-nema-v-karlinskem-byte-chodi-v-cepici-f4h-/ln_domov.asp?c=A120207_222819_ln_domov_sk Posted by at 9.37

  5 Responses to “Je mi také zima, ale …”

  1. Já v tomto času sedím u otevřeného okna a netopím. V neděli mi nešla teplá voda, umyl jsem se studenou a nic se mi nestalo. Je třeba trénovat termogulační systém. Je to prospěšné.

  2. Jen se nekasejte, pokud si vzpomínám, když já jsem byla zdravá, vy jste neustále chořel různými chorobami. Nyní jsem psychicky oslabena a takovéhle brikule jako je ten váš trénink termoregulace provádím jen s největším sebezapřením. Pro mne to je realita. Spravila by mi náladu spíše dlouhotrvající koupel spojená s vyvalováním v teplé vodě, jenže to také momentálně je technicky neproveditelné. Jak já se těším na jaro, to nikdo netuší. Bolí mě už klouby v kolenou a mám něco s tím tříslem nebo kloubem, ani to nedokážu identifikovat. Moc vám nevěřím, že se producírujete u otevřeného okna, možná jen v trenýrkách. Tohle je člověku nepřirozené.

  3. Postupně jsem to natrénoval, a chořel chorobami,naposled jsem byl práce neschopen před rokem a půl, problémy s ramenem o kterých jsem nedávno psal jsou zřejmě způsobeny následkem úrazu v judu v dřívějších letech a oči mám špatné od předškolních let, to se natrénovat nedá.

  4. Postupně jsem to natrénoval, a chořel chorobami,naposled jsem byl práce neschopen před rokem a půl, problémy s ramenem o kterých jsem nedávno psal jsou zřejmě způsobeny následkem úrazu v judu v dřívějších letech a oči mám špatné od předškolních let, to se natrénovat nedá.

  5. něco k tématu…http://www.novinky.cz…-snehu.html

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Web vyrobili ve Webklient.cz