Led 312012
 

si přečtu starej dobrej spam!

Také vás tak přivádějí do občasných stavů mírné zuřivosti, zatím ještě kontrolovaných, nejrůznější nabídky PRODUKTŮ!, služeb a poslední dobou hlavně slev, přicházejích z české krajiny ve stále větším množství na váš firemní e-mail? Ano, je to jak lavina, jak masivní jarní záplava přicházející z hor, která poctivě pracující lid obtěžuje, obtěžuje, obtěžuje  …Jjistě, většinou mají ti dobrodinci někde zakamuflováno malým písmem, že jejich nabídky lze odhlásit – vymazat ze seznamu adres. Ale co s tím člověk ztratí času a někdy to ani nefunguje, zacyklí se to, nebo člověk s průměrnou inteligencí zkrátka vůbec nepochopí jak na to. Hlavně si dávám pozor na různé „háčky“. Jsou to kolikrát hlavolamy, šifry a mnohdy opomenutí docela nenápadného zatržení způsobí, že masivní atak ještě zhoustně obohacen o další „produkty“ ze spřátelených stran. Jak mě to sere, tahle ranní šichta! Nedovedu to zkrátka brát jako ranní zdravotní rozcvičku dobrou pro motivování mozku do dalších zodpovědnějších úkolů nebo na to zkrátka zcela kašlat.

Už jsem si myslela, že klasický spam zcela zmizel pod tíhou tohoto spamu firemního… až dnes! Ó jé, už je to tady… zase nějaký křesťan-lidumil umírá a chce učinit jiného šťastným svými penězi! Tak mi to vážně udělalo dobře, že ani nevíte! Dá se to přirovnat snad jen k nirváně…. Ale zase tak blbá nejsem, ještě jsem neotupěla. Jsem ve střehu. Uvidíme kdo z koho!

Ahoj
Kdybych chtel poslat tuto zprávu, není to náhoda. To je proto, že vaše e-mail byl vybrán Robot elektronickou dobre zabezpecené PC WX.7AR.
Chtel bych nejprve omluvit za tento zásah do svého života, i když pripouštím, že je to pro me velmi duležité. Jmenuji se Chantal La Voisin, narozený 8. srpna 1948 v Bruselu, Belgii. Trpím rakovinou hrdla více než tri a pul roku a tam bohužel, muj lékar mi sdelil, že práve umírám rychle, a mé dny jsou secteny, protože mé zdraví dostatecne gradient. Jsem vdova a já jsem nemela deti, zacal jsem horce litovat.

Ve skutecnosti je duvod, proc jsem Vás kontaktovat, který chci darovat cást svého majetku, protože mám nekoho, kdo mohl zdedit. Málem jsem prodal všechny své veci, vcetne export dreva, pryže a ocelárského prumyslu v Africe, kde žiji více než 20 let. Velká cást techto financních prostredku byla venována na ruzné humanitární sdružení z celého sveta, ale predevším zde v Africe.

Pokud jde o zbytek cástky, která ciní pouhých � 850,000.00 (osm set padesát tisíc eur) je v soucasné dobe osobní vázaný úcet, moje poslední prání je, aby darovat, aby bylo možné investovat do oblasti cinnost, a to zejména v humanitární. Jsem si plne vedom toho, co chci delat, a myslím, že navzdory tomu, že nevíme, že budete dobre využít toho. Proto jsem vás požádat, abyste prosím prijmete toto dedictví, ale zeptejte se nic na oplátku, pokud ne vždy, že konat dobro kolem sebe, že jsem nemohl udelat behem mého života.

To znamená, že se ujistil, že se nechal nachytat na odpovedné osoby, a predevším v dobré víre, že vás žádám, abyste me prosím kontaktujte co nejdríve, aby vám další vysvetlení duvodu pro mé jednání a prubeh vecí . Kontaktujte me prosím co nejdríve, pokud souhlasíte s mou nabídku. Buh bud s vámi!

Žádám vás, abyste me kontaktovat pres muj osobní e-mail: lavoisinchantal@ymail.com

Kéž mír a milosrdenství Buh s vámi.

Paní Chantal LAVOISIN

 Posted by at 8.05

  2 Responses to “Nikdy bych neřekla, s jakou chutí”

 1. No mně zas chodí denně texty jako třeba:
  Seiska alennushintaan
  Saat nyt suomen johtavan viihdelehden Seiskan erikoistarjouksena: 5 viikon Seiskat hintaan 2,19e per lehti (normaalisti 4,50e) ja kampanjaetuna 5 viikon lehdet samaan hintaan. Lisäksi saat kaupanpäälle nahkalompakon tai selkärepun.

  Tarjous voimassa vain rajoitetun ajan, joten toimi nopeasti!

  Toimi tästä heti!

  A já bych tak chtěl ušetřit 2 eura a 31 centů, ale nevím jak na to!

 2. …jsem klikař, já té paní pomáhám dnes :o))

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Web vyrobili ve Webklient.cz