Led 182012
 

skvělé, možná nejskvělejší, divadlo v Praze ORFEUS, hledá herečky

Principál Radim Vašinka pátrá a hledá…. a píše vzkaz:

Příznivci! Jste-li, vězte:

V současné době bylo schváceno 6 našich hereček masovým onemocněním, způsobeným požadavky praktického života, a opustily naše řady (mateřství, péče o zdraví, stárnutí, tloušťka, doktorát, odjezd do Hollywoodu…) Což značně ochromuje naši činnost.

Pátráme tedy a hledáme:

Zájemkyně o začlenění se do řad těch upozorňujeme, že se jedná o činnost  poloprofesionální, účinkující jsou honorováni pouze v inscenacích, které získají grant.

Jinak jsou ovšem zahrnování přízní a láskou svých diváků, normálního nesnobského publika! Profil našeho spolku je dostatečně vykreslen na našich internetových stránkách (www.orfeus.cz). Budete vítání fanfárami (na přání i z Libuše, máme!), chlebem a solí.

Pozor! Spěchá!!!! Neváhejte osvěžit svůj život v našem krytu, který se může stát vaším odrazovým můstkem k pochopení smyslu života – života coby školy hrou (J. A. Komenský a Radim Vašinka).

Stačí napsat na emajl: divadlo@orfeus.cz

Nebo v den představení zavítat do divadla a ohlásit se u principála Radima Vašinky.

Jedna pozvánka je právě  zde –  a určitě stojí zato přijít –  přestože nebudete chtít spolupracovat jako herečka  a zamýšlíte být “pouze” divákem! (Petrolej s sebou)


 

 Posted by at 10.02

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Web spravuje Webklient