Pro 132011
 

překrausováno

Přísámbůh když vidím jeho ostře řezaný ksicht spravedlivýho pistolníka kašlajícího na všechny, jak si po sobě plácá ty otazníky a úslužným úsměvem leze do zadku matony, je mi tak nějak z toho šoufl, že musím odejít pryč, aby mi za něho nebyla hanba. Vím, že je sžíravý komentátor a vostrej tazatel, ale už mě tak nějak ta jeho póza vůbec nebaví a začíná mně být lhostejný. Nad obálkou, které propůjčil jméno jsem se ušklíbla: Odvaha, Sexování a Dopis prezidentovi… phé… vypočítavost jak prase. Jde po penězích vědomě jak ohař, jen inteligentnější druh bulváru. Prolistovala jsem to ze zvědavosti, že bych si to jedno číslo jen tak koupila k recenzi. Blé.. pěkná sračka. na krásném papíru se to honosně tváří…  reklamy jak z Elle, spousta krásných fotografií, celé se to neslo jak Elle, ale pro koho se ptám… Odvaha, Sexování, Dopis prezidentovi, ano to je to co frčí, ale kde… dělníci co kupují Blesk na to nemaj a soudnej člověk nad tím ohrne nos. Proč to kupovat, když podobných provokativních žvástů je plnej internet. Kvůli těm barevnejm fotkám??? Jeho čas momentálně skončil, je načase, aby se na čas stáhnul do pozadí. Je překrausováno. A už to nudí. Šup na střídačku. Dejte nám na chvíli do placu jemnou noblesu.

 Posted by at 20.28

  22 Responses to “Kraus raus”

 1. Souhlasím!!

 2. Mne Kraus nikudy neobtěžuje, v pátek se většinou dívám na Šípa a časopis jsme koupili ( 1. číslo)kvůli fotkám. Filip má rád všechny možné i nemožné časopisy, já nekupuju vůbec žádné, snad krom Jezdectví.

 3. Podľa mňa je Kraus výbornýA keby za nič iné, tak si ho vážim za tú biomasu s Kateřinou Jacques.

 4. tak tomu říkám blog 🙂 palec nahoru.

 5. Poprvé v oblasti zasahující do politiky a je to trefa

 6. Dík za komenty, přijdu večer

 7. Zuzi se nám "pochlapuje"?Nejlepší je podle mne na F1 "Kraus s blondýnou". Zpravidla je tam vtipný a rozumný. Tam se s ním shledávám nejčastěji. Sporadicky na něj koukám na TV a tam k jeho vystupování mívám dost výhrady. Na obrazovce mi někdy připadá až trochu nevkusný. Na jeho nový časopis jsem se podíval a nekoupil. V podstatě proto, že v případě zmíněné Krausovy tiskoviny se Zuzi víceméně bez výhrad souhlasím.
  PS Líbí se mi, že tentokrát Zuzi nebyla "zbabělá" 🙂

 8. jo, ty aby sis nezaryl, fantóme bloguje.cz. Hlavně to ze mne vyprýštilo jak nakopnutej pramen, protože jsem bezprostředně před tím shlédla způlky tu jmenovanou reklamu – než jsem stačila zdrhnout z dosahu TV.

 9. ad 8)PAMATUJ! "Co se škádlívá – rádo se mívá"! To přece znáš, Zuzi!

 10. Je mi ten pán ukradenej. Nikdy sem ho pořádně ani neviděl. Snad jen zhlédl skvělou diskuzi s Kateřinou Jaujauques. Nicméně tam jsem nespustil oči z Káti, Kraus mi byl volnej.

  Vyhoď televizi, Zuzi!!!

 11. Dík za vyjádření souhlasu i nesouhlasu, případně neutrálního stanoviska. Jak jsem řekla, nakopla mě ta reklama a už jsem jela. Televizi mám, někdy mi je doma samotný smutno a někdy vysílají něco o co nechci přijít. Obyčejně se dívám na kulturní svodky a pořady o architektuře. O víkendu jsem objevila náhodně, že v televizi mám i rádio a to mně příjemně překvapilo. Na rozhovory se podívám se zalíbením je-li to na plovárně. Tam jsou velmi neobvyklí hosté, a to mě baví. Na naše baviče Šíp a Kraus se nedívám, nějak mě to ani nenapadne.

 12. Kdyby na mě někdo vybafl co je to biomasa, také bych pohořela s definicí. Já jsem tu příhodu vlastně ani nikdy neslyšela ani neviděla…

 13. idole, fakt nevím co ti mám na takové žertíky odpovídat, aby bylo jasno: jsem seriózní žena a z tvých ordinérních fórků vůbec rozdováděná nejsem.

 14. jenže dotyčná o tom termínu zasvěceně mluvila v parlamentu a v tom oboru jako politička pracovala
  definice se dá odvodit z názvu a navíc měla nápovědu z účelu využití,

 15. Tak já bych si za 1. dovolila podotknout, že to vůbec není poprvé, co zuzi zamířila do politiky, pokud se tedy dá vůbec říct, že Kraus patří něčím do politiky.
  Za 2. proč vyhazovat televizi? dá se přece přepínat! Když živí, může přepínat:o)

 16. jo… člověk tak nějak pocitově ví co by to mělo být, co to je, ale vyřknout smysluplnou definici je kolikrát fuška. Druhá věc je, že náš vyvolený by měl být schopen elegantně a se ctí se vypořádat i s tím, je-li to jak správně říkáte její chleba. Další věcí je, že ti naši vyslanci se postupně naučí hovořit politicky tak kulantně, že jejich slova mají nulovou vypovídací hodnotu.

 17. Zuzi ad 13)… proč "ordinérních"? Vyslovil jsem něco, co jsem nechtěl?

 18. V klidu,ještě spi brouku… a nenech se znervóznit nutkavými otázkami vyvstávajícími v tvé mysli…

 19. ad 18)A pak proč dnes nespím /x/, aha?
  x) s čistým svědomím, avšak myslí rozbouřenou nespravedlivým obviněním

 20. ach jo, co jsem to zas řekla, že se cítíš ublížený? Také na tohle je nejlepší studená sprcha, drahoušku.

 21. Také je dobré si podle spisků páně Batisty omévat přirození vlažnó vodó.

 22. Chtěl jsi říci moudí, strécu, pěkně po staročesku… a ještě pro jistotu přiložit mokrý obkládek na zátylek…

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient