Pro 092011
 

úplně vypnu

Dnes jsem po více jak týdnu osaměla. Odlehlo mi, a tak jsem pojala následující plán. „Zavřu všechny šuplíky“ a lehnu si do postele s novinami. Před chvílí odešla návštěva, dopila jsem studený kafe s dvěma vánočními kousky cukroví s kokosem (mám hotovo 5 druhů) a je mi krásně. Tak jako když skončí zima a vykročím do jara. Dnes byl pěknej den. Setkali jsme se odpoledne s dětmi, které soutěžily v knihovnické olympiádě. Bylo to velmi krásné setkání, takové hodně komorní a plné milých pocitů – povídali jsme si o té akci… a také jsem si chvíli rozprávěla s panem učitelem, co mi s akcí pomáhá. Poslal mi včera pár poznámek k básničkám, co ty děti složily na vylosovaná slova. Překvapilo mne, že některé subtilní věci cítíme shodně, ale v tom rozboru je ještě přede mnou… holt učitel… Mluvili jsme o dalších akcích, co budeme připravovat a na jaké téma. Domluvili jsme se předběžně na přenosu informací a jeho historii. Už se na to vymýšlení zase těším.

Dnes ze mne v práci padaly celej den kalhoty a kolegyně mně poprvé řekla, jak jsem zhubla. A prý všude. To potěší. Od ženský víc než od chlapa, protože ženská ženskou jako potencionálního rivala málokdy ze srdce pochválí.

Včera jsem se odpoledne rozhodla, že přestanu shánět pod smaragdově zelenou krajkovou halenku smaragdové prádlo a koupím si tělovku. V obchodě s prádlem mi byly nabídnuty 3 kousky v tomto zbarvení. Překvapily mne dvě věci. Prodavačka se chovala naprosto stejně jako svérázná paní Konarovská. Tahle paní je hitem a vždy čas od času se objevuje v ženských magazínech a vypráví o tom, jak se nakupuje správná podprsenka. Nikdy nechybí živá demonstrace těchto pravidel. Tak tomu bylo i zde na malém městě. Abych řekla pravdu, nevadilo mi to, vybraly jsme tuhle. Další věcí mne udivující bylo její používání výrazu pojmout ve smyslu zda ten košík pojme co pojmout má nebo to nepojme a budeme muset o písmeno výše.

Včera jsem udělala pořádnou botu v knihovnické konferenci ANDERSEN. Zase ta moje nadsázka a smysl pro nesmysl. Co mi přijde vtipné, málokdo skousne a bere to úplně jinak. Nikdo z celé knihovnické konference mne za ten trapnej fór nepochválil, všichni zachovali významné mlčení které řvalo a dnes ráno jedna veřejná špička. Podnítilo mě to k napsání soukromého vysvětlení, ale byla jsem ignorována. Tak si říkám, co já to zažívám v tomhle věku, kdy bych už měla mít rozum. Přijdu si jak malej blbej uličník, kterej nestojí dámě z NK ČR za pár slov jako že to nic … myslím si o tom svý ale neštětím se. Sama se někdy chovám stejně přiznávám váhavě sebekriticky.

 Posted by at 19.14

  15 Responses to “A udělám si hezkej večer”

 1. Je tonedůslednost s tím prádlem. Jak k tomu přijdou třeba děti v knihovně, koukat se na to? Tělka pod smaragdově zelenou halenou. Ech! bz

 2. http://www.sosexy.cz…e-s-podvazky
  http://www.super-spodni-pradlo.cz

  Paní Konarovská říká, že nezáleží jen na velikosti, ale taky na typu, ale ta tvoje je asi "balkónovka" :o)

 3. bzJám vím že to není vono, ale jako chlap netušíš, že takovej kousek prádla si musíš důkladně vyzkoušet, aby ti to sedlo a slušelo, to nejsou nějaký obyčejný trenky na vaše nádobí kde se schová kdeco (nemyslím to pejorativně, pozor), ňadra to je něco ušlechtilejšího, to je jiná modelace jak říkají sochaři… hodna zpodobení umělce.. tak se tomu pokryvu musí věnovat náležitá pozornost, aby pojmulo co pojmout má. Ta krajka je pouze na rukávech a malé části pod výstřihem. Na besedě jsem zatím černá ramínka řešila volně aranžovaným šátkem, ale kamarádka co mě v tomhle modelu viděla rázně odsoudila tuto verzi, že prý je škoda tu krajku šátkem krýt. To mě vlastně podnítiloi k akci. No, neřekl bys, nakonec to vypadá výborně, tělka splývá s kůží a prádlo zneviditelnilo.

 4. ModDík za obrázky, je to svůdné, ale jak říkáš, na typu záleží. A musí se to vyzkoušet. Nemám moc ráda si něco naobjednat a pak to zase posílat zpátky. Ale dívala jsem se, že Timo, má pěkný kousky va výprodeji, to bych i riskla..
  http://www.timo.cz…dej-podprsenky a narazila jsem na tyhle dokonalý šaty, co jim říkáš?
  http://www.lechaton.cz…377V38068/
  mně se moc líbí.

 5. Asociace k ANDERSEN …….…. trpěl fóbií z požárů a jak známo, proto sebou vždy vozil provaz upravený jako žebřík, aby mohl před požárem uniknout oknem, když byl ubytován v hotelu ve vyšším podlaží. Jeho psychická porucha se patrně podepisovala i na systémové morbiditě pohádkových příběhů, kterými proslul.
  Oproti A., byly pohádky naší B. Němcové přívětové, bez morbidit.
  Závěrečné shrnutí a dotaz: Které pohádky jsou lepší?

 6. OPRAVA PŘEKLEPU… na konci textu mělo být: "….. /pohádky/ .. přívětivé …"

 7. Dal bych tu černou, když už není smaragdově zelená. Tělka působí pokrytecky až deviantně. Barva duha – šatů vzpruha!

 8. Dovol mi ti oponovatTa černá je jako když přiznáš v bytě všelijaký ty roury a vedení. Tělka pěkně zahladí stopy a vypadá to úhledně. Naopak ty černý čmáry ramínek v té smaragdové krajce působí velmi ordinérně. Jakýpak pokrytectví.. až se stavíte, tak ti ten rozdíl předvedu a uznáš sám co je lepší. A já ti ostatně taky nemluvím do toho jaký nosíš trenýrky. Jestli červený s bílým lampasem nebo kostkovaný.

 9. pětkaKrása tkví v rozmanitosti.

 10. Tak jo, na tu předváděčku se už těším. Ale tělkový trenýrky si k tomu brát nebudu. Výhradně smaragdově zelený nebo aspoň černý.

 11. To bude skvělý! Nafotíme kalendář! To frčí.

 12. No, s tou tělkou, nevím, nevím. Mám nějak tu tělku spojenou s jakýmsi starým filmem, snad to byl záznam nějakého dadaisticjého baletu nebo čeho. A ten tančící dadapár měl na sobě trikot, takovou teplákovinu. Ačkoliv byl ten film černobílý, ty tepláky měly jistě barvu tělkovou.

 13. bzMáš pravdu v tom, že tělový trenky na chlapovi ať již volnějšího střihu nebo přiléhavé si jen ztěží dovedu představit aniž bych si při té vizuální představě toho chlapa nedegradovala. Ať si ho představuji jakkoli naskakuje mi stále jako bulík.

 14. Jo, ty šaty jsou moc krásné a sexy, zejména asi v té velikosti 36:o)

 15. ach jo…Jo, mají je i ve velikosti 46! Ach jo…

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Web vyrobili ve Webklient.cz