Říj 222011
 

Života

Tak tu mám zase u sebe na chvíli své dvě holky, Zorku a Emmu. Přijely skoro k půlnoci, stavovaly se cestou ještě v IKEI a prý než ji projdeš, to jsou 2 hodiny., nevím, ale věřím, nikdy jsem tam nebyla.. Dnes jsem měla jet po obědě s Tamarou na básnické odpoledne do Hlinska, ale nakonec musím být k ruce panu řemeslníkovi. Má čas jen v sobotu odpoledne a já jsem ráda že jsem ho sem dostala. Sehnat někoho tak šikovného na pořez dřeva a přitom ne předraženého rovná se pro mne s jevem zvaným zázrak. Dnes už málokdo chce něco dělat rukama a když jó, tak s tím dělá cavyky větší než samotný král a jeho čas je také tak drahý. Takže se nedá nic dělat, před takovou realitou života musí jít i poezie stranou. Včera jsem už o tom dřevě dělala sama, snášela a bourala různé dřevěné kutilské artefakty z kůlny. A pak jsem pilně a neúnavně  uklízela v domě před návštěvou. Motivace! To je moje krédo! A bude se makat, takže jdu nato! hrdinským čus zdraví zuzi!

 Posted by at 8.17

  17 Responses to “Poezie a próza”

 1. Jsou i horší místa než IKEAPrvní IKEA /IKEU?/ v ČR, ve Zličíně, jsem v 1995 – 96 se Švédy /a pro ně/ jako sitemanager stavěl. I proto je někdy navštěvuji. Kromě vpředu zmíněné, zejména IKEA na Černém Mostě, kde poblíž bydlím /je ale právě v rekonstrukci – tak momentálně návštěvu nedoporučuji/. V 2006, při pracovním působení v Brně, jsem párkrát navštívil tamnější IKEA, která je v obchodním areálu na výpadovce z Brna na Slovač. Zpravidla v IKEA vždy něco do bytu koupím. Někdy tam jsou ke spatření zajímavé designérské nápady. Určitě existují horší místa k návštěvě, než je IKEA. Být autorkou, tak bych se návštěvy nezříkal. Nezříkám se ani nabídnout jí doprovod /x/. Samozřejmě nezávazně a pouze kdyby ho pro sebe pokládala za přínos.
  x) Z mé strany s výhradou předchozí výměny fotografií. Aby se oboustranně vyloučil šok, či jiné psychické utrpení.

 2. Od cestovatelů po USA jsem se dozvěděl,že američané a to není vtip jezdí na dovolenou a na výkendy do obchodních domů

 3. Makej, děvče, vždyť budováním své vlasti posílíš mír, ne? 😉

 4. [2] Češi na víkendy taky.

 5. idolDíky, byla jsem si vědoma, že zkratky jsou nesklonné, ale já zrovna tuhle skloňuji a tak jsem po chvilce rozpaků zaskloňovala. Nabídku doprovodu výhledově přijímám, děkuju. Prahu mám v plánu. Bílkova vila, tunel v Jelením příkopu. Kamarádka jezdí každé pondělí do a z Prahy. Možná ale pondělí není dobrá volba.

 6. LV,Dcera to také zmínila, že mnohé rodiny s malými dětmi tráví v takovém prostředí víkendy. Je to velmi komerční přístup k trávení víkendu.

 7. Kamio,makám, ale chlap na pořez je jinde než u mne. A nedal vědět, jako ostatně skoro každý řemeslník. Je to neprofesionální.

 8. Nakupováníje hezký koníček, ale ta radost trvá jen do doby, kdy jsou věci zaplaceny a člověk je vlastní. Pak pocit štěstí pomine a je nutno akci zopakovat. A tak pořád dokola.

 9. idol…fotka… mám jich několik rozeseto po blogu, vaši nepotřebuji, risknu to. 🙂

 10. Já jezdím do IKEAy pro předsmaženou cibulku, na ČM ji zrovna mají.
  Doufám, že ten komentář není nějak mimo tvé myšlenky zuzi.

 11. Jási to přeberu 🙂

 12. to ZuziBílkova vila ano. Jelení příkop, přiznám se, sám neznám. Spíš mi ale vadí současný Pán Hradu, než sám Hrad a okolí. Zdravím! 🙂

 13. Klausovi nelze upřít jistou originalitu, je to exot, ale drží si svou lajnu a charakter. Takových podivínů ve vrcholné politice je.. jeden vedle druhýho. Znám horší typy. Tunel bude asi poblíž Bílkovy vily??? je od Pleskota a já mám tunely ráda, jsou to takové tajemné prostory.

 14. Klaus a charakter? To spíš Klaus a tunel. Exoti patří do klece.
  Pleskot zde:
  http://media.bloguje.com…skot.php

 15. ó jéto je ale hra se slovíčky.. 🙂 a za Pleskota dík, jen jsem jukla, ze 3/4 spím a to je víc než napolo, dnes jsem vstávala ve 3 hodiny… zííííív….OOOOO

 16. Vždy když slyším Klause představuji si jak běhá po uzavřeném oddělení v blázinci, myslí si,že je to trezor v bance, například státní banky a lidému aby je bavil svým běháním za papírky házejí peníze a volají : Ná Kikyná.

 17. Někdy je z běžné reality do blázince malý kousek, náznaky vidíme když se někdy provalí některé z našich utajených životů. Však s tou lacinou Kikinou se s vámi neztotožňuji, to nemá hlavu ani patu podle mě, už jsem to oslovení několikrát zaznamenala na různých místech a neštymuje mi to, tak ani tak.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Web vyrobili ve Webklient.cz