Říj 142011
 

nebo pro ženy, které už nevědí co by

Chrání, baví i ochromuje

Artová podprsenka vyráběná na zakázku z recyklovatelné suroviny určená původně pro alternativní aktivistky s vbočenými bradavkami pro práci v terénu.  Ve zkušebním provoze vyzkoušena poprvé letos při kůrovcové kalamitě na Šumavě. Aktivistky pohybující se v outdoorovém prostředí si tento netradiční kousek oděvu velmi pochvalují. Vzhledem k použitému materiálu podprsenka chrání, dojde-li ke znečištění, dá se v bojových podmímkách snadno „vyprat“  (pozor! pouze za použití přírodou odbouratelných detergentů, kupříkladu JAR se zásadně nedoporučuje), ale hlavně –  v boji s odpůrci kůrovce je tento prostředek schopen svým takřka hmatatelně vizuálním efektem odzbrojit nebo na krátkou chvíli i zcela ochromit heterosexálního nepřítele.  Pro tento nečekaný sekundární efekt si plastovou podprsenku oblíbily i aktivistky s bradavkami OK, tedy nevbočenými. Takové vytasené bojové čudlíky zkrátka s muži udělají divy. A příroda jásá. Jest to mimochodem velmi povedená variace na dávné téma dívčí války.

Na tento omyvatelný a ochranný druh prádla se můžeme podívat i z hlediska hospodárnosti a možnosti přivýdělku; v době krize si mohou ženy po večerech alternativni podprsenky samy vyrábět a vzhledem k různobarevnému sortimentu druhotné suroviny vyhovět i náročnějším zákaznicím. Zkrátka dá se tím hlavně na outdoorových akcích, kdy je třeba trávit delší čas v lese bráněním přírody a aktivistka není přímo výdělečně činná, i cosi nepřímo přivydělat. Zejména v případě časově neomezeného připoutání ke stromu, přijde takové efektivní rozptýlení vedoucí navíc k vylepšení finanční situace aktivistky k duhu.  POZOR!  Brzy přijde na trh novinka. Outdoorové plastové kalhotky se zadržujícím a zároveň i vypouštěcím ventilem – v tomto případě budou tedy čudlíky použity jinak.  Také tomuto vynálezu, který dosud sice testován nebyl ale přesto se mu dává pěti prognostiky z šesti zelená, se prorokuje velká  budoucnost.  Využití experimentálních zadržovacích kalhotek bude velmi universální. Své uplatnění najdou všude, kde uživatelé narážejí na absenci soukromí vzhledem k akutní  nutnosti vyprázdnění organismu spodním tělním otvorem.

Na závěr, nikoli však na posledním místě, bych zmínila i módní pohled na věc. V čase, kdy žena aby muže zaujala, na sebe upozornila a stala se zapamatováníhodnou, je absolutním zákonem a samozřejmou nutností výrazně se jedna od druhé něčím odlišit (viz lady gaga). Tato skvělá podprsenka zohlední i toto hledisko a zdůrazní tak nejen krásu ženy, ale také její nevšednost a kreativitu. Kombinovat můžete nejen barvu základního materiálu, ale také barvu čudlíku – zátky. Já preferuji tradiční pohled na věc. Barvu základu – korpusu-  tělovou nebo růžovou a čudlíky ohnivě rudé. A vy?

inspirace textu: PETart Veronika Richterová

 Posted by at 13.07

  6 Responses to “Skvělý tip pro alternativní exhibionisty”

 1. Cha! 🙂perfekní komentář, který mi asocioval zcela konkrétní představy, osoby, místa a časy. 🙂

 2. Dle velikosti je to asi pro nezletilé,
  také pro pohodlnější nošení by to chtělo nějaké vycpávky
  nevím proč pro kalhotky navrhujete jen jeden vypouštěcí ventil – otvor,
  článek je genderově nevyvážený – kalhotky pro pány nenavrhujete

 3. TS,to je móc dobře, děkuju 🙂

 4. LV,pro nezletilé, hmm, asi jste zvyklý na větší dimenze; supr, to je příklad vámi zmiňovaného brainstormingu v praxi. Měla jsem málo času, ale uvažovala jsem i o těch věcech jak zmiňujete, hodně jsem se pobavila, když jsem si to představovala, pánové by museli mít nádrže nejméně tři a velikostně odstupňované, alespoň jednu z nich, jestli se nepletu…

 5. Zuzi, takhle už jsem se dlouho nezasmála. Škoda, že to nemůžu ukázat dětem, ony jsou takové tvůrčí, že tuším, co by následovalo. :-))
  No jo, kouzelné lahve jsou kouzelné lahve.

 6. To je fajn, že tě to pobavilo, Evi.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Web vyrobili ve Webklient.cz