Srp 272011
 

zdroj bazak.cz

 Posted by at 9.52

  19 Responses to “Seznamky, tam to žije..”

 1. Tomu pánovi se stereotipy bych se přihlásila už proto, že bych chtěla vědět, co to chce vlastně zabít :o)

 2. Modono,a to já bych se zas bála… zabíjení dvou tipů stereo, kdoví, co to je? 🙂

 3. Rozhodně by bylo efektivní zabít dvě mouchy jednou ranou a seznámit toho pána s odvážnou dámou o inzerát níže!

 4. ja bych radsi nacerpala energii " z mich rukou". A ta financni pomoc je taky vyborna, hned nahore…..

 5. L.Je to opravdu lákavé :), mích rukou; možná by si nás vzal do parády obě najednou?? hmm!..
  Všeobecná počítačová gramotnost dokáže pěkně opepřit ten streotip internetu!

 6. a mimochodem… není tu nablízku nějaký člověk, který by mohl finančně vypomoci a být přitom ještě přítelem? Ale prosím nepožaduj sex. To je geniální.

 7. hahahahahahahahahahahahaha, supert vtipne:))))

 8. Dnes jsem po obědě prolítl rozhovor s Martuccim. Tvrdí, že Bartošová i když spolu nebudou může u něj na zámku doživotně bydlet i s Arturem, bude ji platit výdaje a jeho otec za ni zaplatí dluhy. Takže dejte té ženě kontakt na Martucciho. A doporučte jí ať se zeptá Bartošové jak se to dělá. Štaidl chce za ni také platit dluhy, všichni pro ni pracují zadarmo atd. a také s nimi nemá sex, když jsou to většinou homosexuálové.

 9. LV,vaše posedlost IB mi vnuká myšlenku, zda-li i vy nepřispíváte každý měsíc na Ivetinu hypotéku. Zřejmě je to úkaz, kterému se říká femme fatale. Osudová žena, kterou každý miluje.

 10. ad 9,
  IB mě nezajímá z jednoho důvodu, je to blondýna, všimněte si, že i Vaše stránky jsem začal více navštěvovat poté co jste se z blondýny stala zrzavou, aspoň na fotkách z knihovny to tak vypadá, obecně je to lepší než blondýna, navíc mám přítelkyni ( doufám, že se to za tím nezměnilo ) o dvacet let mladší než jsem já, takže důchodkyně Bartošová není nic pro mě, na mých stránkách mám rubriku o ní z důvodu nalákání dalších čtenářů, ale máte pravdu v tom, že je pro mě zajímavé jak to dělá, že pro ni všichni pracují zadarmo a chtějí platit její dluhy,lépe řečeno fascinuje mě to do té doby, než si vzpomenu na mé znalosti a zkušenosti, nepíši, že to tak je, ale podle mě, má problémy s orgasmem a proto možná na muže působí jako sexuálně založená, v kombinaci se subdepresivitou působí na pány jako objekt, kde si mohou připadat při jejím chránění mužně, když budu vycházet z tisku jeví se mi jako manipulativní osoba, které když její oběti vypoví poslušnost zahrnuje hysterickou částí své osobnosti, mimochodem říká se, že hysterky jsou nejlepší milenky, to vše je jen můj názor,neříkám, že to tak jistě je. A protože to co jsem teď popsal měl jeden můj známý několik let doma, také to nepracovalo, do práce mu volalo kece o sebevraždě atd., takže ho všude představuji jako syndrom týraného muže, potkat někde Bartošovou tak uteču.

 11. ha téma..To že máte o dvacet let mladší milenku vám samozřejmě slouží ke cti, ale dovolte abych vám oponovala v tom, že mladší milenka je automaticky zárukou jakostního sexu, záleží to na úplně jiných věcech. Na souhře a vzájemném poznání obou partnerů jak docilovat opakovaně, jak vy říkáte, orgasmu. Ráda bych u této problematiky prodlela déle, ale jsem zdrženlivá. Nicméně nad vaší úvahou kdy hodnotíte org. IB se musím pousmát.

 12. Co se týká přítelkyně zcela jistě ji mám kvůli tomu porozumění atd.
  U Bartošové jsem začal od začátku, tj. od orgasmu z toho důvodu, že ať to vypadá jak chce, tak v řadě případů, kdy jsou určité dispozice k psychickým problémům a charakterovým vadám, působí u žen problémy s orgasmem, jako spouštěč, přesně totéž zažil jeden můj známý se svou bývalou přítelkyní, a pánové se dle některých teorií ze stejných důvodů stávají politikem, velkopodnikatelem, majitelem drahých aut, sadisty. Stačí si přečíst něco z psychoanalýzy.

 13. Aha,děkuji za bližší vysvětlení, o téhle teorii jsem neslyšela, dílo ZF jsem nikdy blíže nestudovala. Kdyby to bylo tak jak se domníváte, šla by tím vysvětlit i umanutost Martucciho a ochota po rozchodu i nadále platit její dluhy. Cítí vůči ní dluh i on sám. Nedošl pravděpodobně k jejímu úplnému uspokojení.

 14. IB se zabývám také proto, že co věta to pitomost. Nevěřím tomu, že v současné době se rozešli. V každém jejich rozhovoru jsou zadní vrátka pro návrat. Když rozeberu Bartošové azyl. Utíká před novináři, přesto jim ze svého azylu rozhovory poskytuje. Dle jednoho tvrzení adresu prozradil Martucci a domluvil tak Bartošové kontrakt na rozhovory honorované měsíčně částkou rovnající se splátkám hypotéky. Bartošová v době Martucciho rozhovoru s novináři mu posílá sms, že ji prodává novinářům, přitom ze svého azylu rozhovory poskytuje. Tak by se dalo rozebrat vše. Nechci zde zabírat zbytečně místo psaním o IB. To, že se tím zabývám je pro mě v podstatě intelektuální cvičení. Zkouším odhadnout s čím přijdou příště. Předpovídám, že ještě bude jejich velký návrat k sobě – znáte přece moji teorii, že láska k penězům překoná všechny překážky. O tom je přece i hit Věry Špinarové – s láskou má svět naději, s láskou jde vše snadněji, v původním italském znění Io corei. Musím se pochlubit, že já ji zpívám malověrným, kteří nevěří v dnešní vládu s textem : S vládou máme naději, s vládou jde vše snadněji. V případě L.Š., který dle tisku také chtěl její dluhy platit možná existuje verze : s Láďou. Konec vsuvky. K tomu možná poslouží i komedie s Arturem : zanedlouho mu bude 15, to se již neřeší komu bude kdo přidělen, už na to bude dost velký aby to rozhodl sám. Pokud se podaří udržet problémy IB pod kontrolou, tak jsem přesvědčen, že ještě nějakou dobu budou s Martuccim dvojice. Co se týká orgasmu, tak v novinách bylo psáno, že první orgasmus měla až s Pomyjemi. To jí bylo přes 40. Dle toho co jsem četl, tak pokud žena nemá – protože nemůže mít, orgasmus do 32let, tak potom se to již nepovede. Při té příležitosti jsem navrhoval aby se jednou z maturitních otázek v předmětu kulturní a společenský přehled stala otázka : orgasmy našich celebrit. Takže bud to v tisku nebyla pravda, nebo dosud neměla a ani mít nebude. Co se týká finančního uspokojení tak po přepočtu jejich dluhů na eura to zas tak moc není. A navíc by se jistě dala IB v Itálii marketingově využít. Za určitých okolností se to odečíst i z daní.

 15. IB je fenomén, který člověku vstoupí drze do života a už bez něho nedokáže žít. To o čem píšete mě napadlo – že to je divadýlkoa medializace za peníze, ale mám pocit, že tomu fábulování už začala i sama věřit. Orgasmus je něco tak neuchopitelného, že si nejsem jista, že lze nějak zobecnit, procentně zařadit do tabulek. Co člověk, to příběh, nemyslíte??? Kolik respondentů uvede pravdu?

 16. Nevím, o souvislosti mezi hysterií a orgasmem psal krásně MUDr. Stanislav Kratochvíl v knize Terapie funkčních sexuálních poruch. Hlavně se mi líbila myšlenka hotelu pro pacienty, kde by pod jeho dohledem vše nacvičovali pacienti a pacientky se svými partnery. Mimochodem Dr. Kratochvíl působil v psychiatrické léčebně v Kroměříži.

 17. Četla jsem už několikrát, že něco takového existuje, koučink sexu. Učitelky sexu. Nevím jaké mají na to vzdělání, existuje-li nějaký kurz s certifikátem a hlavně, mají-li dostatečnou praxi! Vezmu-li to kolem a kolem, stal se z té přirozené potřeby dobrý zdroj obchodu. Málo platný, kdo této činnosti pravidelně užívá, jest šťasten, život jeho je radostnější a také choroby se mu vybýbají. Ale dá se žíti i bez něho, kupodivu. Ale není to ono. To lze dobře dokumentovat na mnohých příhodách tohoto druhu, které vyplavou na povrch z některých uzavřených entit dávajích o sobě vědět do světa, že duchovno u nich vítězí nad tělesnem.

 18. dobrý obchod .-)No pokud já vím, tak tato lidská potřeba je předmětem obchodu už od nepaměti 🙂

 19. To jo, ale nyni už to nejsou jen kněžky lásky, ale vědecké pracovnice, kontrolní orgány a výzkumné ústavy. Za chvíli se bez pomocníků a asistentů ani v této oblasti zřejmě neobejdeme a budou chodit namátkové kontroly, zda to děláme dobře a hlavně bezpečně…

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient