Čvc 062011
 

ale ty nehmotné mají fakt něco do sebe!

Měla jsem 30.6. narozky. Pro mne – společensky – den jako každý jiný. Nějak si právě na tohle slavení nepotrpím. Nanejvýš v práci kytka, potřepání rukou a chlebíčky a zákusky a víno. Ani k alkoholu kladný vztah nemám a kromě toho mi nechutná, a tak nejsem ani moc dobrá společnice těchto bujarých zábav. Jsem v tomhle smyslu tak trochu introvert a tak trochu suchoprd, jestli si dovedete ve své bujné fantazii tento termín zhmotnit. A letos jsem tohle datum vůbec pustila ze zřetele. Ten den jsme měli kromě Pasování prvňáčků s kolegyněmi každá jiné starosti a tak jsem malou oslavu v práci odložila o týden. Sama jsem obrovský lajdák na tahle jubilea a nevedu si deníček s daty. Proto zachovávám nezúčastněný postoj a žádné ovace a vzpomínky neočekávám; vždy jsem spíš udivena, když si na mne vůbec kdo vzpomene. Jako obvykle je to matka a dcera, pravidelně i Mirek ze Severu, kterého jsem považte viděla jen jednou v životě, tuším… asi jsem ale v něm zanechala nesmazatelné vzpomínky. Nebo je prostě pedant a člověk slušný, dbající na tyhle věci  bez ohledu na protějšek, který tyhle věci flinká :). Mirku díky. – Letos mi ale přála v ten den pouze moje maminka.

Upřímně. Mohu tahle jubilea a svátky bagatelizovat, ale stejně mi udělá dobře, když si někdo vzpomene a třeba i nějaká maličkost se pro mne najde od milého mi člověka, zná to každý z nás. A může se tvářit povzneseně a nezúčastněně a říkat, jak mu to je jedno.

No a já jsem dostala takovej nezvyklej dárek včera. Tedy dárce o mých narozkách nevěděl, docela pochopitelně. Stejně jako já nevím o jeho. Zkrátka to není potřeba vědět. Ale u něho se v těch dnech náhodou vařila „hodně silná káva“, jak mi sdělil a nakonec se stala úplně báječná skvělá a neuvěřitelná věc! Kterou vám ale právě teď a ještě dlouho potom nemohu prozradit, neboť jsem byla poctěna spolupodílnictvím ve věci tajemství. A tak jsem si to sdílení radosti a to samotné tajemství dala letos dárkem k narozkám.

A vy si počkejte, až se to provalí. Bude to opravdu bomba! Zdá se, že to tajemství zatím opravdu leží v tresoru a ví o něm jen pár zasvěcenců. A mezi nimi i zuzi. Ha!

 Posted by at 9.43

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Web vyrobili ve Webklient.cz