Čvc 032011
 

na úlevu..

Několikrát jsem o tom případu četla.. Dokud člověk musí, tak jede do posledního dechu. A pak přijde ten den, kdy proces skončí, člověk si odfrkne, zasní nad dalšími možnostmi bez toho setrvačníkového zápřahu.. a je to tu! Tělo odmítá dál poslouchat a nastane kolaps.

Jako nyní u mne. Ve čtvrtek poslední akce a pak prázdniny (ne moje) a navíc dva dny volna darovaného státem. Tak jsem se těšila, co všechno a tak dál a hned v pátek to začalo tak nějak nevinně a v sobotu už to bylo tedy rozvinuto v plné síle. Zablokovala se mi bederní část páteře a pěkně to při jistém pohybu bolelo a otravovalo. V sobotu tak zlehýnka a dnešní den jsem proležela a vlastně i prospala. Znám to, není to poprvé a zase to přejde, ale nebude to zítra, že. Už jsem zahájila nějaká babská opatření a opatrně to rozhýbávám na balónu a v posteli na matraci ten úsek jemně pohybem stimuluji a před spaním prodýchávám. Též mentálně hladím. No, uvidíme. Ten den v posteli nebyl špatný, snad jsem si ho i zasloužila. Před chvílí odjel syn s odhodláním a peřinami. Našel si v Praze bydlení a práci. Zatím obojí nic moc. Ale je to víc než jsem čekala.

 Posted by at 18.02

  6 Responses to “Jak typické jsou reakce těla”

  1. Zuzi, nápodobně. To "uvolnění" holt funguje :-/
    Taky jsem jela poslední měsíc nadoraz a těšila se na prodloužený víkend – a v pátek odpoledne mě skolilo nějaké svitnstvo… :-/

  2. Zuzi,je dobře, že jsi odpočívala. Ano, když člověk musí, jede jak na klíček, ale tělo se vždycky přihlásí… Měj se ráda, pospi si, zasloužíš si to. Zdravím, Míša

  3. Ahoj Nomi, jojo :(, ten život je pěkně vypečenej :(, zatraceně.. 🙂

  4. Ahoj Míšo, odpočívala jsem, ale moc dobrý pocit z toho nemám; nějak jsem si nenápadně zvykla odpočívat mezi prací.. takhle v kuse je to pro mne luxus. Už aby si to dalo říct a samo to odešlo. Stejně jako to samo přišlo a ani "neřeklo"..

  5. No, ono si to na nás naše tělo pamatuje, kdy jsme se k němu chovali macešsky a bezohledně… Já to znám… dost často lítám na autopilota a v momentě,kdy pomine stav ohrožení- tak se něco porouchá.

    Odpočívej, zuzi, ono se v té zimě stejně nic dělat nedá 🙂 (já si to tak namlouvám-no ale dneska jsem dala s dětmi 5hod. vycházku do ZOO… to je moje nicnedělání 😉 )

  6. Ahoj Wlčice, zrovna jsem odpoledne studovala zážitky z tvé dovolené a myslela jsem, že jste ještě v teple, nějak jsem se do toho vžila. Ty zatracený záda už jsou dnes trochu lepší, ale chtělo by to teplo a to zrovna není ani venku ani doma. Teplá voda bude až za týden. Jinak bych si ráda hrála na hrdinu, ale zrovna teď se to proti mně spiklo. Jste hrdinové, v tomto počasí do zoo, ale ty jsi asi ještě rozehřátá :)))

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Web vyrobili ve Webklient.cz