Čvn 122011
 

jakou bych si ji představovala

Včerejší telefonát, zda bych chtěla jet na nějaký výlet, mně probral ze sobotní letargie od ničeho k ničemu a já jsem se začala hned v neděli po časném ránu pěkně zčerstva smekat. Návštěva je ten nejlepší důvod k rychlému úklidu, a tak jsem si to pěkně užila. Jen tak tak jsem stihla zajít do práce pro něco, co jsem tam zapomněla a na nákup, abych hosty uctila, protože když se hubne s panem Veselým, člověk musí mít doma ledničku prázdnou.

Strejda z Kolína s tetou a Jituškou přijeli kolem jedenácté a po naplánovaném lehčím občerstvení jsme vyrazili na výlet. Střemošická stráň s Poklonou, pak Polička, hřbitov a hroby Martinů a básníka “Studánek” Bureše (byla jsem tam poprvé), náměstí a městský park s několika sochami a půvabnou zelení a příjemným bistrem (až na ty rádiové hity) a poté Balda s léčivým pramenem a spoustou trav. Tak já už jdu spát, fotografie stáhnu zítra. Stačila jsem jen nafotit všechny trávy, co jsem si přivezla.

 

 Posted by at 21.10

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient