Čvn 022011
 

Čtyři přátelé

Hledáte netypický dárek pro svého intelektuála? Zakupte mu sadu 4 horských mužů, čtyř myslitelů na horské túře s příslušenstvím.  Mám obavu, zda ho od té podivné čtveřice odtrhnete. Jistě si s nimi bude vyprávět, tvořit skupinky, brát je s sebou na dovolenou i  do práce a na vás zcela pro ty nekonečné hovory zapomene. Tohle mohl vymyslet jen geniální mozek. Což o to, ale kdo z výrobců by na to komerčně vsadil. Vyrobeno v Japonsku a jistě pány sami poznáte.

 

Henry David Thoreau na cestě, americký autor a básník, ctitel všeho přírodního a bio, předešel dobu

Vladimir Iljič Lenin, ruský revolucionář a politický filozof

Karl Marx, dobře vybavený německý filozof a revolucionář- marxista

Mao Ce-tung (známý jako předseda Mao), ležérní, v sexy šortkách stopující čínský revolucionář a stratég kulturní revoluce

A bonus – moje druhá malba – krajinomalba – na ní budou dovádět figurky z večerníčků – jiných než od Václava Čtvrtka – ti mají svůj rajón na jičínské věži.


A malá poznávačka. Dnes mi zaletěl do knihovny pták. Já vím kdo to je a vy? Posted by at 18.33

  7 Responses to “Postmoderní hračka pro dospělé”

 1. hele, Evi, ale tvůj muž mezi nima není, kdybys ho hledala ty a tvůj opravář :).

 2. Zuzi, teď jsi mě dostala. Můj muž mezi nimi opravdu není, možná tak Thoreau z dálky v mlze. Ale, že mě máš prokouknutou, už při četní jsem probírala, koho bych tak mohla obdarovat. Tak tohle mě bere. Hned jsi mi vylepšila pátek, možná se mi o těch figurkách bude i zdá. I když pochybuji, že kdy vůbec někam vylezl. 🙂

 3. PtakAhoj Zuzi,
  ten ptak mi trochu pripomina rehka, co mi bydli pred vchodem. Ten to ale asi nebude, mel by byt nekde trochu nacervenaly a jeste se mi zda byt nejak moc bily dole. A jsem liny jit do knihovny pro klic na ptaky. Nedavno mi ale jeden z nich vletl do auta, podarilo se mi ho i chytit do ruky a vypustit ven.
  Jeste ti ale chci moc pochvalit kresby, ty se mi velmi libi. Doufam, ze je po pouziti nebudes zahazovat!
  Tento tyden jsem docetl knihu "Zlomek celku". Rekl bych, ze je to bomba. Nechci nosit drivi do lesa, proto dalsi informace eventuelne na vyzadani, jenom jeden ptaci citat z ni: "Kolem pate me probudili ranni ptaci, ty mrnave operene budiky".
  M.

 4. A jeste jsem zapomnel ze myslitele jsou sice pekni, ale vyprodani. Tak je neinzeruj.
  M.

 5. Evi,je těžké najít koho jimi obdarovat, určitě bych ale mezi ně zařadila tebe. A Tamaru.

 6. Ahoj Mirku,dík, na tebe dám, skoukla jsem i jinde a rozhodně si ji přečtu v nejbližší době. Nemáme ji ve fondu. To víš, já umím jenom česky a tak tyhle jazykové bariéry mnohdy překonávám těžce. Však nedovolila bych si na tuhle věc neupozornit navzdory její momentální nedosažitelnosti, to mi věř!

 7. Jo!Já si myslím, že je to brhlík. Ta silueta a černý pásek přes oko mi hned nappověděla navzdory ne tak jednoznačnému vybarvení. Ale třeba se pletu, identifikuji jen velmi málo ptáků.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Web vyrobili ve Webklient.cz