Kvě 312011
 

také zuzi

Sotva jsem odfajfkovala jednu akci, blíží se proklatě rychle druhá. V pátek máme poprvé mimořádné Andersenovské spaní s malými dětmi.

Usmyslela jsem si, že provedu vítěznou besedu z OKEN. První to soutěži besed knihovnických v Čechách, co já vím. Dá to safra práci, ale je to mé rozhodnutí; ani se nebudu “chlubit”, co jsem dnes celý den dělala, spadli byste leknutím nad tou marností pod stůl. Zítra budu kreslit na A2 Jičínskou bránu a na další A2 krajinku s krtinci a stromy. A dramatizovat jednu kapitolu z knihy, kterou chceme s dětmi hrát. Takže příště se tu s něčím smyslným nebo vlastně smysluplným objeví pravděpodobně až v sobotu. Tentokrát jsem na to totiž víceméně sama, spolupracovník přijede až ve čtvrtek večer.

Jestli se chcete pokochyt, podívejte se určitě na knihovnický blog, přidala jsem tam z posledních sil mnoho obrazů na téma kniha a čtenářství. Na své si přijde každý, protože je tam velká směska všeho možnýho. Tak tady to je. A teď sednu na zahradu a budu koukat do zelena. zuzi

 Posted by at 19.15

  4 Responses to “Nejen svět se zbláznil”

  1. Zuzi, to spaní s A. je mimořádné tím, že je mimo běžný termín nebo tím, že je s malými dětmi? A jak malými? Já vím, jsem zvědavá, ale chci si to jen porovnat se situací u nás. :-))

  2. Ahoj Evi, my spíme na Andersena (celostátně na konci března) už popáté nebo pošesté?? vždy s většími dětmi tak od sedmičky nahoru. Letos však jsem podlehla a pořádáme Andersena ještě dvakrát. Jednou pro prvňáčky, a v pátek pro 2. – 4. třídu. Jinak jinde je to běžné, určitě se spí i u vás, ale až zase v březnu. Jsem na to zvědavá.. Zítra musím zalaminovat 25 pohádkových figurek, které se v průběhu večera ztratí. Odnese je zlý skřítek do strašidelného domu. A že to nebude žádná náhražka ani imitace, to si piš 🙂

  3. Ano, u nás se spí také, sleduji to jako ostříž. Dám spát děti kamkoliv. 🙂 Ale letos u nás byla Noc s A. na velikonoční téma. A to mi hlava nějak nebere :-))

  4. Evi, my to také nebereme nějak striktně. Mnohdy si říkám, že jsme té literatuře dali také pěkně na frak! Každá noc mimo domov dobrá!

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient