Dub 302011
 

a co všechno se z toho vyklubalo

Musím veřejně prohlásit, že jsem se dnes zúčastnila společenské akce – výletu – a přestože každá vycházka, kterou absolvuji je vždy pěkná a nezapomenutelná, dodávám pravdivě, tento výlet se všemu, co jsem dosud zažila, vymyká. Svoji společenskou atmosférou, která mi připomínala líčení výletů z doby 1. republiky nebo obrozeneckých akcí. Z vedoucího zájezdu se vyklubal sbormistr. Podivuhodný člověk.

Byla to taková společensko sportovně kulturní akce, kde nechyběl zájezdový autobus, mladí i staří, též děti, 2 koncerty, z toho jeden na zámku, druhý v kostele, vycházka dančí oborou, zřícenina hradu na ostrohu v lese nad údolím řeky a spousta zajímavostí, které jsme míjeli. Zúčastnila jsem se té “všechnopárty” sam, nikoho jsem neznala a postupně jsem se dovídala s kým jsem se na výletě ocitla, kdo ho řídil a jací hosté se ho zúčastnili. No, páni, to byl ale mazec. Fotografií mám spoustu, ale musím nyní sekat zahradu, tak se vyjádřím později.

Též mám fotografie z krásného vesnického hřbitůvku a přírodní scenérie. A další témata.

 Posted by at 17.50

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient