Dub 262011
 

několik fotek

Čtyři dny volna jsme podřídili malé Emmě. Ale to neznamená, že jsme se my velcí nudili. Naopak. Možná se vám naše zážitky budou zdát trochu obyčejné, ale my jsme spokojeni. Nemusíme slézat Kilimandžáro a potápět se u korálových útesů. Stačí nám dobrodružství všedního dne. I když proložit to občas Kilimandžárem by bodlo.

Negrilujem, opékáme.

Poraněná vrána, vůbec jsme neslyšeli její pád.

Zákoutí s Moranou

Děkovačka Vysočánku z Hlinska

Dovádějící kůzlata

Pohled do dolní části areálu, loňského léta vytopené. Potok je upraven a vysazeny vrby na zpevnění břehů

Veselý Kopec skýtá různá překvapení, Emma má ráda folklór a světské radovánky. A nebojí se.

Odvážná Emma má 2,5 roku; vajíčka, která jsme sami zdobili

Bude následovat snímek z velikonočně vyzdobené vlakové zastávky v Čachnově. Na celé trace vysočinského vlaku není ve stanicích obsluha a jízdenky vydává strojvůdce. Vlak staví na znamení. Naše nádraží chřadne, ale to na Čachnově je krásné a velikonočně upravené. Na obou nádražích bydlí v budově lidé. Ti na Čachnově si své budovy hledí a opatřují ji s láskou, podívejte se na rajče, jaký může být  rozdíl mezi těmi dvěma stanicemi. Stejný jako mezi lidmi.

 Posted by at 19.35

  5 Responses to “O Velikonocích”

  1. Krásná zídka!!!

  2. dttoZÍDKA KRÁSNÁ!!

  3. Mám ráda obyčejné zážitky. Ale musím přiznat, že Velikonoce jako takové ráda nemám. No, ten skluzavkovej hrad je dechberoucí. 🙂

  4. Pro milovníky zídek:Přátelé, sousedi tmavé pleti mi navrhli, abych zídku (v přední části, na dvorku – je vyšší a porostlá zčásti břečťanem) odstranila a nahradila drátěným plotem, že mi pomohou s prací kolem toho. Ta představa mě vyděsila! Snad to ještě nějaký čas vydrží, opuka je dost zestárlá, má svá nejlepší léta za sebou. A někde se mi i dost vybuluje… ale já jí věřím.

  5. Nikdo z nás netušil, že Emma to zvládne, zvláště když nahoře plakala jedna holčička. Byla jsem na ni opravdu hrdá. Při tom vše je ale velmi opatrná.
    Velikonoce mám ráda až nyní, když k nám nikdo nechodí koledovat. Dříve jsem je užívala dramaticky z více důvodů a několikrát jsem skončila velmi špatně. Nemám hezké vzpomínky. Dříve se vyskytovalo u nás v městě mnohem více opilců a courali se ještě k večeru. Taková příležitost. Tentokrát jsme byly připraveni, že koledníkům sdělíme, ať nám prominou, ale letos je společensky nedržíme. Nebyla ale příležitost to někomu sdělit. My jsme se dopoledne bavily přírodním barvením vajec a tak jsme si to užily moc hezky.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient