Dub 182011
 

libuju si

Díky tomu, že chodím již více než rok na cvičení, které je kombinací posilovacích cviků, protahovacích a jógy a hlavně díky tomu, že jsem od nového roku to přestala flákat, cítím se velmi dobře. Prakticky celou sobotu a neděli jsem fyzicky pracovala a v neděli jsem na zahradě vyplela všechno, co bylo třeba;  za pouhý jeden den! Což se mi nikdy nestalo. Zabývám se tou prací obvykle dny tři. Tentokrát to šlo jako po másle a ani jsem večer nebyla k smrti unavena a nebolela mne záda, bez čehož si tuto práci poslední roky představit nedovedu.

Však cvičíme jenom do konce května a začneme až v září. Musím se na to morálně připravit, že budu muset cvičit v mezidobí sama. Přece neztratím to, co jsem nabyla. Teď, když konečně sklízím plody své usilovné práce. Je to první cvičení, které mi vyhovuje.

 Posted by at 22.51

  6 Responses to “Chvála cvičení”

  1. Kolegové ze cvičení kam chodím cvičí i v létě kolektivně bez cvičitele – v parku, v domluvených prostorách – podkroví atd. Já ne – ve vedru se mi nechce.

  2. Myslím, že to zvládnu sama, doma nebo na zahradě. Už se těším, až bude dlouhý den.

  3. Věřím,že vytrváš.Byla by škoda cvičení přerušit.
    Z vlastní zkušenosti doporučuji občasný doping – cvičit podle nějakého vhodného videa.

  4. Díky za podporu ivy, rozhodla jsem se, že své fanoušky nezklamu a léto bez podpory kolektivu přežiju zvýšeným tělocvičným úsilím. Budu cvičit na zahradě.

  5. zuzi,i já chodím už léta do tělocvičny – 3x týdně – končíme po polovině června a začínáme druhý zářijový týden – vždycky si říkám, že tentokrát nebudu o prázdninách lenošit – ale… Během několika cvičení, kdy se člověk musí ze ztuhlosti probrat, se obvykle vrátí bývalá forma :-)) Tolik ze zkušenosti a pro uklidnění :-))

  6. Ahoj Míšo, tak to mi dáváš naději, tuším, že to nebude tak slavný s tím mým cvičením 🙂 :(. Ale je to poprvé, co jsem se do cvičení tak opravdovsky zabrala.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Web spravuje Webklient