Dub 172011
 

Ve jménu harmonie

Ostrava!!! Soutěžila o titul Evropské město kultury, nevyhrála, ale jakoby se nastartovalo perpetuum mobile. Samospádem jede dál. A Praha nyní soutěží o titul Kreativní město literatury. Hurá! Jestli vyhraje a spadnou z nebe nějaké peníze, tak s tím by se mohla svést i nová Národní knihovna na Letné! Anebo, co všem vytřít zrak a zasloužit si ten titul právě tím. Hmm, nevim, vypadá to, zase na novou vládu a nové čistky a kam ty lidi umístit?! Musí se vymyslet nové pozice. Za dobré peníze. Každá sranda holt něco stojí. A tak zase kultura ostrouhá..

Ale Brno! Brno jako samostatná moravská jednotka jede po své linii. Po vzoru valdštejnského Jičína a jeho krajinné filosofie Brno začíná vytyčovat virtuální duchovní trasy. A první přímku harmonie právě včera dokončili – symbolickou cesta od penisu ke kříži. Je to hluboká myšlenka. Něco jako jin a jang nebo nebe a peklo. Kdy se prosím bude konat první procesí?

 Posted by at 9.22

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient