Dub 062011
 

Škárka nebo Nebřenský?

Škárka nebo Nebřenský?

Nikdy nezapomenu na přímý přenos z jedné polistopadové sněmovny, kde vystoupil s rozsáhlým projevem poslanec jehož jméno si již nepamatuji a blábolil velmi vážně o jiném poslanci a jím zakopanané mrtvole matky nebo manželky? na zahradě. Nikdo ho nezastavil. Oči se mi samovolně otevřely úžasem a musela jsem vědomě po chvíli zaklapnout pusu. Od té doby vím, že u nás je možné opravdu všechno a mnohokrát jsem se v tom názoru utvrdila. Nevylučuji, že tento zákon platí pro celou zeměkouli a možná i vesmír.

Proto mi nikdo nevymluví, že poslanec Škárka je jen jeden z převleků Roberta Nebřenského! Jen pak jsem ochotna tuto podivnou VVkausu pochopit.

Poslední spravedlivý: Robert Nebřenský

 Posted by at 9.03

  5 Responses to “Losna nebo Mažňák?”

  1. Možná někdo jiný by v situaci, kdy se za první : loď potápí a za druhý : je jasné, že v takovém případě se začne na sebe práskat navzájem, aby se tak získala vstupenka na jinou loď, někdo jiný by se zachoval jinak, člověk s pudem sebezáchovy koryta začne práskat první,přesně podle hesla zloděj volá chyťte zloděje. Potom i když se i jemu něco najde na hlavě ve formě másla, vždy se dá říci – to je odměna za to, že upozornil na nesprávnosti. Aureola světce zaručena minimálně na příští volební období. Aby volby nebyly už letos.

  2. Ano,je to na první pohled absurdní a nepřehledné, ale asi jak píšete logické – pud sebezáchovy funguje.. také mám pocit, že se loď potápí, však nevěšme hlavu, další "Titanik" čeká v přístavu připraven ke kořistnické výpravě. Tohle neustálé střídání mocných nás jen vysiluje a vyprazdňuje měšec již beztak chřestící na dně.

  3. :-)))Ano to je jediné logické vysvětlení:-)))

    Mimochodem LV, kdo chce upozorňovat na nepravosti, neměl by je podporovat.

  4. takto formulováno se to může vykládat i tak jako že já podporuji nepravosti

  5. zuzi to je uzasnej zapis, jsem s tebou na jedny lodi 🙂

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient