Bře 312011
 

v plném nasazení

Do této doby jsme finišovali s přípravou noci s Andersenem. Máme to pěkně nadupaný a kdoví, jestli stihneme všechno co máme v plánu. Každopádně vám nabídnu jeden malý úkolek pro deti. Zkuste doplnit text do bublin. Tenhle strip “Vzkříšení Zuthulu” jsem si vymínila, je velmi žertovný a na první náhled jsem si vybavila Kojota, bloggera. Ale takové kruté zklamání bych žádnému satanistovi nepřála.

Tak dobrou noc, zítra nám držte palce. Loučím se s pozdravem Andersen Auf!

.. Ještě se vracím, vím že mnozí z vás na mne mysleli, jak se mi povedla recitace básně Starý spinet. Povedla, je totiž radost jí recitovat.

 Posted by at 20.20

  2 Responses to “Strip”

  1. Zuzi, bublinky jsem ofotila, a rozhodila po firmě rodičům i jejich dětem. V pondělí ti dodám výsledek, samozřejmě se také zůčastníme. Hezký víkend vinšuji.

  2. Evi, ani jsme se k tomu nedostaly, mohu zvěřejnit tvoje variace? byla by škoda je neukázat národu, ale až ve středu bude čas.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient