Bře 242011
 

a STÁLE BEZ BRÝLÍ

Jak to bude s mými brýlemi mi zatím není známo, čekám na zprávu od optika a trpím. Mít svůj komfort a vidět je velmi příjemné a na to, že takřka nevidím na čtení, psaní a počítač jsem si ještě nezvykla. I když oči už se s tím stavem srovnávají a tolik nebolí a hlava se také večer tolik netočí. Stav se normalizuje, ale  že stále prd vidím a zvládnu polovinu práce mi jedno není. Žádné velké nadšení mi to nepřináší. Kolo na zítřejší premiéru jízdy po dvou letech nebo i více mám doma a zkusila jsem před knihovnou nasednout a ujet pár metrů. Půjde to, ale zda jsem schopna zdolat celou vzdálenost z bodu S. do bodu L. zatím nevím. Zkrátka ten nejasný podnik risknu. Tolik lidí už se do toho mého výletu zainteresovalo, že nemohu jen tak zklamat a jet třeba autobusem a dorazit to stopem. Tamara pojede postranními cestami z Mrákotína a sraz máme u Mokrýšova. Tak sportu zdar, snad se ještě setkáme. Dobrou noc.

 Posted by at 19.12

  2 Responses to “Ve vleku událostí”

  1. Jistě máte doma nějaké starší, které by se teď daly použít jako náhradní. Vzpomínám si, že před rokem půl jste mluvila o výměně brýlí.

  2. Děkuji,zamýšlím se nad úrovní své inteligence. Taková obyčejná rada … vzít si staré odložené brýle. Ten zvyk staré brýle nevyhodit přetrvává, ale vůbec jsem si na ně nevzpomněla. Jasně, mám je. Jsou sice "jen" bifokální a nemoderní, ale situaci to přechodně řeší. Vidím na počítač. Hurá! Zachránil jste mě a já si přijdu tak trochu hloupě a směšně. Ještě, že vás napadla taková praktická věc. Zeptat se mě. Díky moc.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient