Bře 222011
 

nebo co

Poslední dobou nabral můj život takový švuňk, že stačím jen odškrtávat položky na seznamu a na nějaké rozjímání a plánování nezbývá čas. Jedu. Dnes celý den v Pardubicích na školení, které bych chtěla využít v dalších aktivitách. Místo oběda na kafi u Milady a večer spolu autobusem domů. Sobota, neděle a pondělí strávené v rodinném kruhu. A teď se vrhnout na přípravu Andersena a za dobré paměti zapsat z poznámek poznatky z přednášky. Jestli se mi podaří přežít pátek se ještě uvidí. Mám 3 smuteční projevy a pak hned po 2 letech absence zasednu na vypůjčené kolo a neprodleně odjedu do Ležáků. Snad se alespoň stihnu převléci. V Mokrýšově mám sraz s Tamarou, snad tam dojedu včas. To bude horor. Kolo budu mít až ve čtvrtek, doufám, že  se na něm udržím.  Bude s rámem. Kdo může, ať se za mě pomodlí. Děkuji i ateistům. Každá přímluva dobrá. – Dostala jsem před pár dny nabídku od jednoho pána na společné studium. Tak jsem to dopracovala. Studium se má odehrávat v Hradci Králové, ale každý z nás by studoval jiný obor. On dějiny a já český jazyk a literaturu. No, prosím, to se mám!

 Posted by at 19.39

  2 Responses to “Takové normální šílenství”

  1. Všiml jsem si,že na poslední zveřejněné fotografii oproti předchozím vypadáte nějak mlaději.Studovaljsem ten problém a nevím : je to změnou barvy vlasů, účesem, brýlemi, kosmetikou, podkožním tukem? V případě poslední možnosti je zvýšená aktivita jeho dobrou korekcí.
    Ora et labora.LV

  2. Děkuji, že jste tomu problému věnoval svůj čas, je to jednoduché. Kromě několika triků se mi na tváři značí i vnitřní vyrovnanost, a ta nejlépe vyhlazuje pleť. K omlazení organismu si pomáhám též elektrošoky, které dovedu vyvolat přirozenou cestou. Nevím však jak dlouho to bude ještě fungovat.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient