Úno 282011
 

Adolf Dudek ilustrátor

Dnes poránu jsme pořádali pro prvňáčky besedu. Bylo to v rámci projektu Knížka pro prvňáčka, třetí akce. Zase něco jiného. Půjčili jsme si na to muzeum obuvnictví, abychom se tam všichni vešli. Pan Dudek je exot a okamžitě s dětmi navazuje ten nejužší kontakt a zfamfrní všechny bez rozdílu věku, vzdělání a vyznání. je to prostě blázen. Ve Skutči měl 6 besed a ta poslední se konala v domově pro seniory. Dovedu si představit, že i babičky a dědové z něho šíleli a rozhodně se o něm tam bude povídat nejméně týden a z jeho návštěvy se stane legenda.

Před besedou se podepisují knihy, Mistr je nesmírně vtipný a pohotový, výbuchy smíchu, gejzíry bujného veselí!

Mistr v akci, nešetří se, přestože má bezlepkovou dietu

Úmrtnost fotografií byla převeliká, Mistr nepostojí a neustále sebou vrtí. To není rozcvička, to je prezentace knižních titulů.

Děti jsou v šoku a dělají přesně to, co Mistr zavelí. Ze všech stran nás sledují obuvničtí dělníci. Jistě i oni uvítali tohle vytržení z neustálé pilné práce.

Mistrovo pracovní zátiší

Mistr popíjí – i to bylo záminkou k všeobecnému veselí

Děti uléhají na Mistrův pokyn na zem. Neobávají se znečištění, Mistr je ubezpečil, že před akcí osobně vyluxoval podlahu. Šílenství dostupuje vrcholu!

Lekce výtvarné výchovy se dostane i paní učitelce. A věděli jste, že vše se dá nakreslit zapomoci 4 základních tvarů?

Mistr mi zapózoval po akci.

 

 

 Posted by at 18.59

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient