Úno 112011
 

a na co se těším

 • Těším se na víkend.  Rozhodla jsem se vyzkoušet rajskou omáčku podle nového receptu.  Stejně jako svíčková, i zde základ tvoří kořenová zelenina.  Prý je chuťový zážitek o mnoho silnější. Tak uvidíme. Jestli se rozparádím, zkusím konečně i ty domácí houskové knedlíky. A k  rajské budou plněné papriky!
 • Rozhodla jsem se dobré jídlo doplnit i dobrou nenáročnou, ale mne velmi uspokojující četbou příběhů žabáků  Kvaka a Žbluňka  a ještě jsem přidala Žabákova dobrodružství – možná jste viděli i zdařilý  komický film natočený volněji  podle tohoto zdařilého dětského příběhu o lehkomyslném žabákovi, co má štěstí na dva dobré přátele – Krysu a Krtka. Mnozí film kritizují, mně se líbil a klidně bych si ho zopakovala, už si ho skoro nepamatuji.
 • Dostala jsem pohled  s červeným patrovým autobusem až z Londýna. Byl poslán 8.2.  v 7.41 londýnského času a došel mi dnes dopoledne.  Překvapivě byl od bloggerky  Spoon,  ač o mojí adresu nepožádala. Hmm, ano.  Taková překvapení jsou milá.
 • Začala jsem v těchto dnech pracovat na zahradě.  Sekám a řežu a pálím v kotli větve na podzim  ořezané. Už potřebuji  fyzickou práci na venku jako sůl. Stala jsem se po zimě troskou po více směrech.  Ještě že mám svůj tajný elixír!
 • Neplést  s vita AKTIV. Tento produkt jsem dostala nedávno jako dárek. Je to opravdu silný sirup připomínající  chutí ten dětský proti kašli – nevím zda se ještě vyrábí, ale my starší víme o co jde.  Každé ráno si z té flašky  přihýbám a myslím, že je to velmi dobrá medicína! Jen ta cena …
 • Dnes jsem věnovala podvečerní čas veršům Jana Vladislava.  Dostala jsem je před týdnem od člověka, kterého mám ráda a vážím si ho. A vůbec…  jde to mít někoho rád a nevážit si ho? Jde to, ale těžko. –  Četla jsem ty verše a texty už poněkolikáté a pak jsem e-mailem odpovídala  jak je cítím, jaké mám o nich mínění. Někdy si člověk myslí, že na jisté věci ani žádný názor nemá. Není to pravda, alespoň u mne.  Vždy jde jen o to ten názor, ten pocit vyhmátnout a věrně popsat. Je to mnohdy velký oříšek.
 • A těším se, jestli se povede Jirkovi TS tajemná mise, kdy se chystá vyfotografovat na vokovickém hřbitově jistý hrob. Jsem napnuta jak špagát, vážení.
 Posted by at 21.05

  2 Responses to “Malá domácí svodka”

 1. Hezký víkend, Zuzi, není nad tajné mise. 🙂

 2. Jé, díky, dnes byla více jak dvouhodinová vycházka … přežila jsem!

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient