Úno 022011
 

a jiné.

  • V neděli jsem byla v rozpacích, ale nesla to s nadhledem. Hlupáka ze mě dělal někdo ve věku mého syna, ale on to nebyl. On se nikdy neomlouvá a vždycky má pravdu. Odvedla jsem statečně a hrdě svoji práci a hle! Dnes přišlo z té strany zadostiučinění. Jak sladké.
  • Podpořit finančně lze dnes prakticky cokoli, ale tohle mě opravdu nadchlo. V Mikulově nabízí starosta k adopci 17 kapliček křížové cesty vedoucí na Svatý kopeček.

  • Zaujal mě na ČT2 seriál: Mizející místa domova, nejprve díl Konec pražské periférie a následně Loreta na Hájku. Oběma díly provázel Ondřej Vaculík. Vše a následně i další díly jsou nebo budou dostupné na webu České televize. Už jste tam? Tak si všimněte pravé části obrazovky, v nabídce jsou i seriály související: Kameny v krajině, Řeka v proudu času, Aleje jako součást naší krajiny, Putování starými cestami atd.
  • Kdo to jen řekl? Keď stě si ma upieli tak si ma aj zjezte. Jak případné. V Praze nastaly jarní prázdniny, ach jo… ještě jsem se nevzpamatovala z vánočních a už je to tu zas. Klid, děvče.
 Posted by at 18.52

  3 Responses to “Zadostiučinění”

  1. jánošík – ve hře radošínského naivného divadla.
    mám i 8" černé cd s m.markovičem.

  2. Keď stě si ma upiekli tak si ma aj zjezte. Myslím, že to se říká běžně na Slovensku, v řadě slovenských filmů jsem to slyšel

  3. Dík, nějak jsem na Jánošíka pozapomněla.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient