Led 312011
 

spaním

V sobotu úderem dvanácté jsem vyrazila na svou první zimní vycházku. Za celou zimu jsem nevytáhla paty dál něž na účelový přechod z domu do práce a zpět, z domu do obchodu a zpět, k babičce a zpět. Letos jsem v období zvaném zima zkrátka zaujala pozici lehce hibernujícího medvěda. Nejčastěji a nejdéle pobývám v posteli a čtu. Sice funguji, ale kromě zaměstnání je mi líno. Podle toho to také se mnou vypadá. V sobotu jsem ušla z domu k nádraží a bolela mě záda jak čert, no ano, mám v čudu na podzim posílené břišní svaly od toho povalování.  Ale nevzdala jsem to, hodinu a půl jsem kráčela skal a stepí divočinou a rozhejbala to. A dnes šla do cvičení. Sice jsem se opět více povalovala na žíněnce než cvičila, ale odhodlání trvá. Babička – maminka už je zase ve formě jako dlouho ne. Pozná se to podle toho, že má náladu mne citýrovat. Její hlavní téma je moje postava. Týden nemohla chodit a nebyla ve své kůži, ale dnes indikátor ukázal změnu k lepšímu. Zase jsem to odnesla.

Dostala jsem poštou básně Jana Vladislava. Je jich mnoho, i nějaká próza. Nechám si je na svátek, takové věci se nečtou při jídle nebo mezi praním a žehlením.

Půjdu si lehnout, chce se mi spát, takhle mi to alespoň do jara rychleji uteče, když většinu času prospím.  Přiidejte se. zuzi

 Posted by at 20.31

  2 Responses to “Ukrajuji krajíc zimy”

  1. Zuzi, pravdu díš, asi to vážně chce pohyb. Já jsem celou zimu v nějakém vegetativním stavu. Ale povalování po žíněnce je mi blízké. :-))

  2. Já myslím, že k povalování po žíněnce tíhne každý. jen někteří si to nechtějí přiznat.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient