Pro 232010
 

opakují na ČT2 posezení s Jiřím Smržem

Jako kdybychom o tom nemluvili … chléb a hry … je tak jednoduché konzumovat a svůdné … a k tomu jsme špičkami naší hierarchie směrováni. Jako platilo za Trautenberka Nestát Nekoukat Dělat, platí dnes  Nepřemýšlet  Konzumovat Tupnout. Tak třeba jedním příkladem nám může být naše veřejnoprávní televize. Pořady člověka kultivující jsou vědomě zařazovány do času, kdy pracující člověk obvykle spí. A velká většina z nás obvykle spí, protože pracuje, aby jiní pracovat nemuseli. Tolik na úvod.

Jenom jsem chtěla upozornit na pořad Posezení s Janem Burianem – hostem je písničkář Jiří Smrž. Stojí zato si tentokrát nařídit budíka na půlnoc a za dvacet minut se trochu zmátořit a ten opakovaný pořad z roku 2006 si poslechnout, jako já před 4 lety.

 Posted by at 14.58

  2 Responses to “Dnes po půlnoci”

  1. zuzi,na mě si ČT se svými vysílacími časy nepřijde ;-)- dala jsem si ho k balení dárků a nebylo to vůbec špatný!! 🙂 Někteří lidi pohlížejí na život s přehledem… poučné a milé setkání! díky za tip

  2. Wlčice, vím, ty si nastavuješ život pozdním uléháním, někdy mě napadá kde jsou tvoje zdroje energie. Ale pak mě napadá, že ženský (jako symbolu soudržnosti rodiny) nic jiného nezbývá, než to táhnout jak to jde!

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient