Pro 012010
 

a taky vám psala Lucka a Tomáš?

Poslední dny trávím poněkud jednotvárně. V práci pracuji a doma bojuji se sněhem a zimou. Někdy se bojuje špatně. Jako včera. To člověk přijde z práce po šesté večer a měl by jít zatopit pod kotlem a odházet kupy sněhu. A přitom má jedinou myšlenku. Na postel a spaní. Mám naštěstí v kuchyni akumulačky, a tak žiju v zimě, pokud nastane taková kritická situace, v kuchyni, ale v té kuchyn přebývám v zimě i tak, mám ji totiž obývací a dělat se tam dá skoro všechno. Jen počítač je jinde.

A tak jsem včera přišla z práce, navlékla se jak pumpa, zapnula větrák u kamen a šla do postele. Ani číst mě nebavilo. V zimě padne tma a chce se mi spát a lenošit.  Takže jsem to dnes musela všechno odpoledne dohnat. Pěkně jsem hlavně zafajrovala, vyprala, pověsila, uvařila si zeleninový salát a napsala dva obřady. Nyní o tom podávám zprávu.

Ještě tu nejsou vánoce a já dostávám poštou dárky, ač sama zatím neposílám. Ale také na to dojde, vážení. Děkuju.

A také mi zase po půl roce napsala Lucka a Tomáš. Ti to vedou. Zase mají v rodinném rozpočtu díru jako vrata do stodoly a berou si půjčku, protože si chtějí vánoce pořádně užít, stejně jako před půlrokem dovolenou. Myslím, že to s nimi špatně skončí. Počítám že se zase ohlásí na velikonoce, také ty je potřeba si pořádně užít i kdyby na chleba nebylo. Tahle reklamní kampaň je z dlouhodobého hlediska poněkud pochybná, ale nepochybuji, že se najdou tací, kteří ti dva nezodpovědné jedince napodobí. zuzi

 Posted by at 21.12

  4 Responses to “Jen pár vět”

  1. lucka a tomáš je nějaký spam nebo co to? o ničem nevím, preventivně jsem pročenichal všechny mailové schránky – nic, a na tmobile se klasicky nedá připojit.
    zjišťuju že mě zima otravuje – asi nedostatek svařeného vína nebo medoviny. ale pracovní elán to rozhodně není.

  2. Ahoj, Lucka a Tomáš je pohlednicový spam. Tuším v červnu mi přišla do schránky kamuflovaná pohlednice z dovolené vypadající jako by psaná ručně propiskou od nějaké Lucky s Tomášem. Přiznám se, že to bylo tak autentické, že jsem nad tím chvíli dumala a nevěřila svým očím. Zprvu mě to dokonce tak zmátlo, že jsem dumala odkud já ty dva znám! Doporučovali mi, abych si dopřála pořádnou dovolenou jako oni a vzala si na to půjčku. Nyní jsem od nich dostala pohled se sněhulákem, ale už byla ta reklama zřejmá, protože sněhulák se mě ptal: Díra v penězích na Vánoce?

  3. I násotravují ti dva absolventi zvláštní školy svými pohlednicemi. Ach jo…
    O víkendu zkusíme běžky?
    Zdravím srdečně

  4. Míšo, já už chodím jen pěšky. I v zimě. Pravda, běžky a boty někde na půdě mám, ale jsou to předpotopní modely. Kolo jsem prodala loni.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient