Lis 192010
 

bych vám ráda přiblížila

*** Napadlo by vás založit si fiktivní twitterový zápisníček a vciťovat se do identity Kardinála Vlka? Mně tedy ne, ale takový vtipálek opravdu existuje. Četla jsem o tom a úryvky z jeho pseudoživota mě natolik zaujaly, že jsem se na ten jeho deníček šla podívat. Opravdu existuje, ale kdoví jak ještě dlouho, neboť, jak jsem si s velkými obavami přečetla, před několika dny se stalo něco hrozného, cituji:

Volal mi Levada, stalo se něco hrozného! Církev mi dnes uložila mlčení -silentium obsequiosum. A Svatý otec? On ani Duka mi nebere telefon!

Tak si to ještě užijte a podívejte se tam. Kardinál Vlk se ani v důchodku nenudí a život si užívá, jen teď před vánoci se mu chuť k jídlu poněkud zhoršila, má totiž problémy s vánočními dárky:

Dopoledne jsem sestavil první verzi vánočního seznamu dárků. Tohle finanční krvácení mi už začíná lézt krkem. Ty vánoce nám byl čert dlužen!

Biskup Malý je skromný člověk, tomu stačí kdejáká drobnost. Horší to bude s Dukou a hlavně s Graubnerem, ti jsou zvyklí na jinačí standard.

Tenhle styl humoru je mi velmi blízký. zuzi

(Mezi Vlkovy kamarády patří třeba Ježíš nebo Pohlová, a zaujalo mne i jeho doporučení: Pár bohabojných stránek, které by neměly zapadnout @jaroslavrudis @almightygod @vorpcz @vatican @liturgy @TKKBS @pumaswede #followfriday #ff)

***Skoro všichni mí virtuální přátelé by chtěli vidět můj nový účes. Ale já jsem to přechválila. Zatím není moc vidět, musí to dorůst. Prostě jedna strana je sesekaná nakrátko a druhá ne. Přesto, že z fotky můj nový sestřih není zcela zřejmý, abych nebyla za vejmluvu, při odchodu domů jsem se na pracovišti, na WC u zrcadla, vyfotografovala, abyste opět po čase viděli, že ještě existuji a nebloguje za mne někdo fiktivní. Úroveň příspěvků je doufám stále standardní a s léty neklesá.

Zítra jedeme na jabkancovou pouť , tak nebudu snídat, dám si v Třebový pár jabkanců. A ještě jedna tajná zpráva, bohužel o ní nesmím mluvit, tedy nesmím se pochlubit. Kdo mě zná, ví, že se chlubím ráda a tak mi to raději předem včas zatrhne. Abych to mezitím nestačila sdělit světu. A to vím, že opravdu musím držet jazyk za zuby! Posted by at 19.11

  15 Responses to “Můj smysl pro humor”

 1. Tleskám novému účesu – to je přesně moje gusto.Rovněž tleskám nadšencům kteří dokážou vtipně skloubit fikci se satirou.Četla jsem to ráno v LN,určitě kouknu i na doporučené stránky….:-)
  Díky!

 2. Děkuju ivy, na fotce je však zatím opravdu prd vidět, jak bych tak řekla, přesto děkuji. Ano, četla jsem to v Lidovkách, dlouho mě nic tak nepobavilo. Kdoví kdo to psal, že by Rudiš?

 3. Účes je báječný. Ty barvy se mi líbí, sekne ti to.
  A díky za doporučení, i mě je takový humor blízký.

 4. Zuzi, báječnej účes, sekne ti to. Zase jsi mne inspirovala příště jdu do té blond s růžovou, bůh mne netrestej. :-)) Dobrý tip, tenhle humor můžu.

  Apropos účes, jsem v tomto směru spíše méně odvážná a přesto každou moji návštěvu holiče SP komentuje slovy: Zase jako ze Star Treku. Star Trek příliš nesleduji, tak to beru jako pochvalu. :-))

 5. Do třetice zase já, nějak mi to blbne, tak tu máš ode mne hned několik komentářů. Ale, že ti to sekne, platí pokaždé.

 6. Evi,nějak to, blbne, tvoje komentáře jsem dostala na email a na blogu se objevily až o hodně později, přitom to doteď bylo obráceně; komentáře mi lichotící mám nejraději a čím je jich víc, tím mám lepší náladu. Děkuji. Dnes mi tu kreaci pochválila Milada a to je co říct. Ta s chválou čehokoli skrblí.

 7. Star Trek jsem občas viděla a také bych to brala jako pochvalu. Ženy tam byly sexy.

 8. Díky za vizualizaci :-)) Dobrý! :-))

 9. Díky též, i malá změna vizáže osvěží!

 10. no, Vlk už skončil. Asi se mu ozvala svatá stolice.
  http://twitter.com/kardinalvlk

 11. Mrzí mě to, celý jeho deníček jsem s nadšením přečetla; snad si najde své zákoutí k malé osobní zpovědi někde jinde. Neznám jeho twitter dlouho, ale přirostl mi k srdci.

 12. je to moc hezky, oboji!

 13. Dík, spoon 🙂

 14. Na tobě ty nové vlasy vypadají jako bys to měla odjakživa, nijak extrémně, sedne ti to, dík za foto, Někdy prosím i s úsměvem 😉

 15. To máš pravdu, je to sice asymetrické, ale nikterak provokující, no a nakonec – proč ne? 🙂

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient