Lis 182010
 

někdy ale nikoli z vlastní vůle

Řekla bych, že jsem odvážná a dobrodružná povaha, schopná si prosadit své. Ale na moji kadeřnici neplatím, vždycky si tam na mé hlavě něco šišmá a já musím držet. Věřím jí, co mi zbývá a možná právě tohle mi na ní vyhovuje, že se moc neptá jak mi to má udělat.  U žádné jsem ještě tak dlouho nevydržela. A že jsem jich postřídala! Všechny ve městě. Pravda, stále přibývá nových, ale já už jsem si na tu svoji experimentátorku zvykla.

Vraceli jsme se před týdnem z výletu a viděli po ulici kráčet děvče s chemickou blond hřívou růžově orámovanou. Milada říká: To je tedy něco, taky si to tak nechám udělat. Co ona řekne, beru vážně;  zamyslím se a odpovím: Hele, klidně si na svý hlavě udělej co chceš, ale ty mě vážně chceš zastínit? Uznale se ušklíbla a poprvé mi sdělila co si o mých vlasových kreacích myslí.

A tak jsem zvědavá, jak po dnešku. Saša se rozhodla, a tak poprvé nejsem symetrická; každou polokouli hlavy mám jinak sesekanou. Je to příjemná změna!

 Posted by at 19.35

  5 Responses to “Experimentátorka”

  1. jsem pro názornost, a tak se ptám: nebylo by ilustrační foto? 🙂

  2. stejný názor;-)

  3. Prosím foto…

  4. Ano, foto, chtěla jsem včera, ale mám přístroj v práci. Dnes jsem se na tom vyspala, jestli mi bude ta budoucí fotka lichotit, zveřejním. slibuju.

  5. Já jdu dnes, sesekat. :-)) Ta blond s růžovou by mne také zaujala. Moc se těším na foto.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient