Lis 172010
 

Bez čeho všeho se neobejdeme na našem písečku

Díky všemocnému vlivu masmédií,  lidské nerozumnosti a smyslu pro kolektivní paniku, zkrátka díky globalizaci,  došlo a stále dochází  k mnoha občanským pandemiím.  Postihl nás občan Havel, nově Karel Schwarzenberg – (svou pověst bezbřehých ikon si naopak potvrdil Klaus a Knížák),  dokonalý sex, dokonalá depilace, z věcí supermarkety, stále překvapivější  a účelnější novinky bez kterých se neobejdeme, ze slov  právě frčí dechberoucí , no a nevím jak u vás, ale já tady na maloměstě pozoruji, že bez gelových nehtů už málokterá žena, dívka a holčička dokáže žít. Vyrazím-li do většího města, trend se potvrzuje. Nehtových studií vyrostlo všude jako hub po dešti.  Orientální menšina nemá problém s nezaměstnaností .

Dívám se dívám a nepodléhám, ale je nás čím dále tím méně. Krátké a přirozené nehty má už jen Milada a já,  a co vím, snad odolává i Dáša, ale ta o tom uvažuje, že si je pořídí. Ach jo, tyhle výstřelky, které se staly normou… Přišla jsem si už skoro za staromilce, když mi nesedí tyhle umělé věci a je mi tak nějak protivné se v tomhle zařadit do houfu. Včera jsem však zažila zadostiučinění. V tisku proběhla zpráva o jednom chystaném sňatku -britský princ William se prý příští rok ožení. Osmadvacetiletý vnuk královny Alžběty si podle oznámení královské rodiny vezme na jaře nebo v létě stejně starou Catherine Middletonovou.  A budoucí nevěsta dostala elegantní prsten lady Diany.  Mrkněte taky, na prsten a její ruce, nehty.  Vím, tenhle prsten musí ruce vévodit a ostatní musí ustoupit do pozadí. Ale stejně, bez ohledu na tohle jedno z možných  vysvětlení…  mám ruce velmi podobně přirozené těm budoucím královským a nyní si tedy konečně mohu oddechnout.  Hurá, jsem in!

Mozaiku vytvořila Klára (Zlín)

 Posted by at 9.30

  18 Responses to “Masivní atak”

 1. Mě tyhle nehtové přehnanosti připadají spíš jako východní trend. Stejně jako jedovatě neonové barvy spodního prádla. Obávám se, jestli tenhle trend nerozšířily ženy živící se svým tělem, stejně jako silikonem nastavované poprsí.Přírodě se může pomáhat,ale pořád by to mělo vypadat přirozeně. A aristokracie už to holt má víc v krvi. Nepochybuju, že ruka s prstenem za manikůru dává slušnou sumu, ale nechce působit lacině, trhově až komediantsky. To by k tomu diamantu asi opravdu neladilo.

 2. ja ani v planu podlehnout nemam…

  http://modnipeklo.cz…va-epidemie/

  🙂

 3. Bos, ano, určitě jsou to opečovávané nehty, hýčkat se takto je radostí. Ať to přišlo odkud přišlo, rozhodně to neřeklo poslední slovo 🙂

 4. L., přečetla jsem si se zájmem, určitě dojde k situaci, že se dostane do popředí solidní decentnost jako módní výstřelek, a umělé nehty budou napodobovat přirozené. Zatím to je převážně nevkusné a jedna dáma trumfuje duhou. ve spojení s nápadnými prsteny působí hloupě.

 5. Dlouhé nehty jsou výhodné při psaní na klávesnici počítače, úder je tak krátký, rychlý, šetří se prsty.

 6. Těch přirozených nehtů s krásným zásnubním prstenem jsem si taky s potěšením všimla.
  A přemýšleli jste někdy,co všechno se může skrývat pod těmi gelovými nehty?Raději to nebudu vypisovat ….

 7. Já nevím, tyhle umělé nehty mi připomínají ptačí pařátky a z ptačích pařátků mám fobii. Ale přiznávám, že moje nehty vypadají spíše jako kopýtka.:-)

 8. jojo, globalizace.. http://pda.blisty.cz…t/55544.html
  živě si představuji, při jaké příležitosti ten krásně nalakovaný prstík vstupuje do pozadí 😀

 9. LV,zvážím to, děkuji, vaše rady obvykle sedí; však zda jste si ty drápy pořídil i vy?, když je to tak výhodné?!

 10. ivy, nemám tušení, myslela jsem, že je to neprodyšně propojeno s nehtíkem! Ovšem, pak jsou ještě ty volné prostory! Tam se toho vejde, pod ty palmy a tak.

 11. Evi, moje též, však jen velmi těžku to vše zvládám abych zapadla do davu. Ach jo …

 12. TS,těch možností je víc, dík za odkaz, přečtu navečer, blisty není blesk, abych to jedním pohledem měla za sebou a utrum!

 13. nevydrželaach jo, to je zatraceně špatná zpráva, vždyť to je moje mediální všechno! Ta současná kulturní sestava je pro mne nenahraditelná, takhle je rozpráší do všech koutů; a to jsem četla nedávno, jak děkují čtenářům že je více a více čtou. To je opravdu divné.

 14. zuzi.. víš, já jsem takový bořič iluzí. Bohužel z textu vyplývá to, co už bylo dlouho jasné. LN nejsou žádný novinový svost, ale od doby, co patří pod MAFRA jsou ošklivým kačátkem od MfD. O čtenáře ani kulturu naprosto nejde, LN podle notiček vydavatele MAFRA nejsou tím, co byly před sto lety. Zákony kapitálismu jsou o něčem jiném. v rozhovoru http://www.digizone.cz…n-rossler/ je klíčová věta. Dalo by se říct, že komerční vysílání je reklama obklopená programem. Reklama je na tom celém to nejdůležitější, a program je tam jenom proto, aby se divák přilákal k jejímu sledování. … a to platí jak pro TV, tak pro noviny.

 15. Hele,TS, člověk tuší že i ta kapitalistická demokracie stojí za psí štěk, ale tyhle holý pravdy dělaj i z těch posledních naivních idealistů cyniky. A když už to hloub nejde, musí se to začít obracet. Takový bezcitný život přece nemůže nikoho bavit.

 16. [15] pravda, ani mne to nebaví… Ale řekněme si narovinu, že bezcitný přístup k životu nám nastavují ti, kteří své soucity s druhými rozdávají JEN na základě našich peněz. Jsme ve vleku zřetězených událostí, na jehož počátku je mámivé lechtání přirozeného zájmu, ale na konci už jsou jen ty prachy. A tam cit už není v plánu. Obracet se to může jen když pro to něco "uděláš", samo se nic neudělá.

 17. To jsem byla já, ta patnáctka :). Ano, něco pro to uděláš, inu nemusíš být zrovna revolucionář, třeba já konkrétně už jsem unavená a nechci pozdvihat na barikádách prapor revoluce, ale můžeš žít třeba příkladný život a ovlivnit příznivě své okolí. To je šance a příležitost pro mnohé.

 18. Že nejdu s davem co se nehtů týká,to mě netrápí.Ale to co jsem se dočetla o mých oblíbených LN,to mi není fuk 🙁

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient