Lis 152010
 

také vám napsala Janička Krásná a Milan Zukal?

Reklama se čím dál víc vtírá člověku do života. Když nechci, tak na ni nekoukám, říkám si, ale! Reklama měla odedávna vyhrazený svůj čas a místo, ale to už dávno neplatí. Známe značkové výrobky ve filmech a inscenacích, podprahové reklamy. Občas přijde nějaký pohled co se tváří jako by mi ho napsal kamarád nebo kamarádka a já chvíli dumám než zjistím, že je to reklamní spam. Vyloženě jsem alergická na Laca a jeho Škodovky, už ho raději nečtu, abych se náhodou zase nenachytala na ty oslavné ódy. A poslední dobou mi píší na e-mail nějací záhadní kamarádi a radí mi co mám dělat.

Jako Milan: Ahoj,
zvu tě na dobrou muziku, přečíst si zajímavosti,
pikantnosti, drby a mrknout se na skvělé fotky. Podívej se, i na tobě záleží co na http://www.nejvicinfo.cz/ bude.

Za nejvicinfo zdraví, Milan Zukal

A dnes Janička Krásná mě zve na návštěvu dalšího webu, “jsme krásní”.

Tahle vlezlá reklama má na mě vážně negativní účinek, říkám otevřeně. Je to ještě odpornější než regulérní chvilky s reklamou… Kašlu na Milana i Janičku a schválně tam nepůjdu, říkám si, mě nenachytáte!!! – Vsadím se však, že ONI (ilumináti) už to vědí a mají pro takové negativní příjemce reklamy v záloze alternativní metody. Tuším, že není daleko doba, kdy si to ke mně před barák přihasí osobně sám Laco ve svém Yetim a pozve mne na reklamní výlet. Obávám se též, kdy si u mne budou leštit kliky podomní reklamní agenti – budou přicházet v sobotu a neděli po obědě, kdy je člověk dobře naladěn – jako jehovisti. Jenže to bude něco jako malý reklamní veselý skeč, takový “strip”! Možná, že bych tomu mohla předejít tím, že já sama bych se stala takovou reklamní vlaštovkou až do domu. Možná bych si tak mohla hezky přivydělat. Peněz není nikdy dost. A amatérky, mám pocit, jsou v kurzu!  zuzi

 Posted by at 20.29

  8 Responses to “Reklama co se tváří jako tvůj kamarád”

 1. A máš na pošt. schránce nápis "nevhazovat reklamu"? Mohla by sis stěžovat na poště, když to nedodrží. S maily nevím. Větší spam filtr? Netuším. Ty maily by měly obsahovat jejich "odhlašovadlo".

 2. spam nevedu1. mail pokud možno zásadně nesděluju. jedině příčetným jedincůma a seriózním firmám.
  2. známé, kterí mi přesto pošlou zábavnou přílohu .ppt a jiná svinstva, okamžitě pošlu do pr(ahy), a úměrně jejich nezdvořilému chování jim vyčiním. ovšem lidi, kteří moji adresu zařadí viditelně v poli "to:" mezi 10 dalších, považuju za nevyléčitelné imbecily.
  3. nikdy se neregistruju do shopu, kde blábolí že jim poskytuju souhlas s využitím osobních údajů na marketingové účely na dobu neurčitou. proto nemám rád svinský upc, který náhodou rovněž sídlí v pr(aze).
  4. nepoužívám mail seznamu, který nikdy neuměl filtrovat spam.

 3. Já to mám zařízené jednoduše. Nechci prozrazovat veškeré know how ale jen něco jako náznak. Schránku nemám neomezenou jen běžnou 10mb. Tu mám stále téměř zaplněnou nesmazanou poštou.Takže se mi tam mnoho nevyžádané pošty nedoručí.Poštu od toho koho neznám bez otevření mažu aniž bych se zajímal o obsah. Protože mám schránek více mám ve skutečnosti více volného prostoru než 10mb.Jen o jedné adrese ví veřejnost.Námět a co takhle zřídit si schránku v zahraničí například na Slovensku. Například na Zoznamu.sk. Já mám jednu schránku na Slovensku a nechodí mi tam spam a reklama. Asiproto, že tam nejsem moc aktivní.

 4. Bos, není papír jako papír, ani se nerozčiluji ostatně já ty papíry využiju, jen mě překvapují ty nové metody, kdy se ke mně familierně hlásí jako ke starýmu známýmu nějaké cizí osoby a přátelsky mě informují o nějakém produktu, který nechci a nepotřebuji. Spamy mažu bez otevření, jen ty "české" ze zvědavosti otvírám. Jsem přesvědčena že to je jakýsi prodaný soubor e-mailových adres; zajímavé, že mne "mí přátelé, co se starají o moje blaho" kontaktují jen na jedné adrese seznamu, té nejpoužívanější.

 5. Brtníku, děkuji za rady. Změnit adresu bude proces, ale asi si na to udělám čas, nepůjde to okamžitě, protože s ní jsem zaregistrovaná kdovíkde. I v těch shopech. K "trestnému obeslání" "přátel", co mi posílají tantry přátelství a podobné obsílky nemám odvahu. Sama jsem několik podobných nesmyslů poslala, když jsem byla v nepříčetném stavu. Na omluvu však udávám, že to již delší dobu nedělám. Jen málokdo je otrlý a občas mi podobnou věc nepošle. Mám pro to pochopení a neřeším to osobně, nereaguji a nerozesílám. Je krásné být nekompromisní a tvrdý, ale já nejsem z těch nejtvrdších.

 6. LV, díky za poodkrytí roušky skrývající vaše know how. Schránek mám taky více, což o to, všechny ale na seznamu. Českém. Používám je s vědomím, že se mi tam může kdokoli nabourat, což se mi nyní stalo a osoba blízká mi začala lustrovat poštu. Je to hovadství.

 7. Tobě píše emaily o škodovkách Laco? no toto:-))

 8. Safra, to mi ale zvedlo kredit! Už dumám koho si vzít na mušku příště!

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient