Lis 142010
 

Divadlo ORFEUS v Praze vás zve na poezii Čana a Préverta

Chcete si udělat pěkný večer a nechat se okouzlit poezií v tom nejkrásnějším provedení? Ano, není nad to si poezii poslechnout, vyzkoušejte. Je to něco docela jiného než si ji číst v duchu v knížce. V divadle Ofreus bude váš zážitek krásy z poezie umocněný!

Pan principál Radim Vašinka vás srdečně zve a o básnících píše (věnujte prosím pozornost podtrženému textu):

“Čanova poezie, jíž je věnován jeden z našich večerů, může zcela zaujmout i ty z Vás, kterým je poezie dosud méně než vzduchem, neb dramata jejích lyrických hrdinů dovedou proniknout i přes okoralou slupku srdcí největších cyniků. Čan je jedním z nejoriginálnějších našich básníků, a že jich máme v Čechách jako naseto!”

a pozvánka pokračuje:

“Prévert patří mezi stylově nejčistší inscenace, jakých jsme schopni. Provázanost autorových vzpomínek na svět, který měl ve své nelidskosti i svoji lidskou tvář, s poezií osobitého rukopisu je mile hřejivá a jistě v mnohém i Vám připomene něco, na co ve fofru denního života člověk zapomíná. Nehledě na trio krasavic, zcela bezohledně skotačících na našem jevišťátku. Rozprostře se před Vámi i půvabný svět pohádek pro nehodné děti.”

POZOR! Na plakátku je chyba – Prévert začíná v 19.00 nikoli v deset dopoledne.

Srdečně zve Radim Vašinka, nezávislý principál Krytového divadla Orfeus a všichni členové našeho spolku!

 Posted by at 19.24

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient