Říj 142010
 

Tip na nevšední dárek

Dostala jsem dotaz, kde se dá koupit takový hezký zelený mládenec, o kterém jsem kdysi psala:

Mimozemšťana vyrábí na Novém Zélandě, výška je 1 metr a má ouško na zavěšení v prostoru. Potěší každého! Zejména milovníka sférického sexu, tajemných jevů, okultismu a satanistu. K dostání je nyní i v Česku za 180,- Kč, je omyvatelný hladkou houbičkou, barevně stálý, pohlavně neutrální. Při zatlačení píská a nafoukne-li se optimálně – stojí. Jmenuje se Alien a na zvláštní přání se dodává i s příslušenstvím:

 Posted by at 4.16

  6 Responses to “Potěš svého satanistu”

  1. Díky za tip na vánoční dárek. Pejska s Kočičkou jistě potěší,jen se divím, že Pejsek ještě nepojal podezření, když jim ten Jéžišek nosí takové ptákoviny. Dotaz na závěr: Co z něho má satanista?

  2. Ano, není to tradiční anio prvoplánový dárek!Ahoj Evi, napadlo mě, že satanisti mají rádi něco extra a tenhle dárek něco extra je. Není to obvyklý nafukovací delfín nebo člun, míč a tak. Je to dárek s mimozemským tajemstvím, které může obdarovaný objevit nebo taky ne. Myslím, že spoustě lidí s fantazií tato věc vychází vstříc a udělá jim dobře. A že satanisti určitě fantazii mají! A že hravých dárků pro ně nikdy není moc. Tak mě to prostě napadlo. Může to skouknout blogger Kojot zde a vydat osvědčení. Třeba se mýlím, ale mé instinkty mne málokdy zklamou.
    Vím z tvého blogu, že dárky kupuješ velmi uváženě a jsou didaktidky korektní (viz Thomas s Ruhllerem) a Alien se k takovým investicím do dobré výchovy dětí nepochybně počítá. děkuji.

  3. Zuzi, hravý satanista. :-))) Neodolatelná kombinace.

  4. … :), zapomněla jsem dodat že je pohlavně neutrální.

  5. dík za obrázek aliena – podoba toho ufona mnohé vysvětluje.

  6. Rádo se stalo, lední brtníku.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient