Říj 112010
 

pozvánka pro Pražáky

Není kam spěchat. Však ono se to nezblázní, když věnujete svůj čas nikoli práci, ale poezii. A lépe než ji o samotě číst je poslouchat ji v podání principála divadla Orfeus Radima Vašinky a jeho divadelní skupiny. Chtěla bych se do jejich divadla konečně jednou také podívat sama …

A co dělá zuzi:

Představte si, že jsem si před chvílí odstranila klíště zakousnuté v břiše. Zdá se, že lovecká sezóna klíšťat trvá, a nemusíte chodit za nimi ani do lesa. Přijdou oni za vámi domů, aniž byste se o to prosili.  Pravděpodobně se ten tvor nalézal v břečťanových šlahounech, kterými se už druhý den zabývám.

Využívám slunečných dnů a pracuji na zahradě, doma si pak trochu po večerech čtu. Náročnějšího Štorma, kde každá věta, každé slovo, má svoje místo a autor nemá pochopení pro slovní vatu, prokládám prozaickou knihou Jsem už stará Leah Komaikové. A intenzívně se zabývám přípravou besedy o poezii pro třídy ZŠ.

Jsem v pohodě, že přišlo babí léto a užívám si ho. Kdoví jak bude zítra. Ještě jeden slunečný konec týdne, prosím …

Zítra jedeme na divadelní výjezd do Vysokého nad Jizerou na kus Výmlat. Prý to není žádná selanka, ale pěkně drsný divadlo! Kupodivu ne z vesnického prostředí.

 Posted by at 20.34

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient