Říj 082010
 

jak dopadla vodafone reklamace a jiné věci

  • Včera se konalo u nás divadlo, amatérský ansábl z vedlejší vesnice dával autorský historický kus se zpěvy O založení Radyně. Byla jsem zvědavá na naši tehdejší konkurenci – také jsme před dvěma lety hráli – a tak jsem nemohla vynechat. Režisérka si ukousla velký krajíc. Sama napsala hru, spolupracovník složil písně. Milada byla jejich snahou nadšena, a v tom se mohu s ní rovnat, však kdybych soudila bez  skrupulí řekla bych, že bylo to bráno příliš vážně a chyběl mi tam nadhled a humor. Též se to táhlo bez patřičného švihu a herci byli unavení, unylí,  chyběl jim zkrátka pořádný nátisk – bylo by potřeba více přehrávat – zřetelnější gesta, smělejší hlas atp. Též oděvy historické byly legrační. Snaha o domácí autenticitu, ale k tomu letní vietnamské opánky. No, také bych ty oděvy vzala nějak s humorem. Celkově táhlo z toho kusu ukrutné úsilí o kumštovní divadlo na úrovni, však chyběla tomu šťáva, humor, nadsázka. Nemusí být vše autentické, stačí náznak, ale divadlo musí tepat a žít, kus musí mít rytmus!

Po divadle jsme zakoupily litr a půl růžového točeného vína a trochu jsme se nametly.

 

Rovnala jsem knihovní fond v regálech, vracela na své místo knihy a narazila na ladnou a tlustou knihu pro děti: Tobiáš Lolness. Když mám v ruce krásnou knihu, chvíli se u ní pozdržím a opět ji ze všech stran prohlížím, stejně tak Tobiáše. Béžová obálka, jemná kresba a to písmo! Znám ho! Viděla jsem ho nedávno v knize o typografii Františka Štorma. Nespletla jsem se? Ne, v tiráži je to potvrzeno. A já mám radost, že mi to neuniklo!

  • Vodafone mi na mou oprávněnou reklamaci ohledně 50 sms zdarma na vodafone Park před chvílí odpověděl sms zprávou:

Dobrý den, akce Vodafone Parku vypršela ke dni 30.9.2010V tuto chvíli sms ani mms z vodafone Parku posílat nejdou. Omlouváme se za chybné informace, které byly na vodafone Parku. Hezký den přeje Vodafone.

Dnes už tam ten údaj není, ale až do včerejška ano.

 

  • Konečně mám pořádně přiříznutý živý plot před domem a ztenčenou břečťanovou stěnu na zahradě. Objevila jsem u nás totiž půjčovnu nářadí. Za vcelku mírnou sumu mám hotovo. Jen odvést za město ty hromady větví a větviček. Proto končím s dnešním zpravodajstvím a jdu nato! zuzi / Zítra mám v plánu jít na Baldu, hned zrána. Potřebuji všechno zahodit za hlavu a být sama.

 

 Posted by at 17.54

  3 Responses to “V divadle”

  1. Zuzi, ale popřáli ti hezký den, ti od Vodafone. A to nic nestojí. :-)) Přeji ti hezkou osamocenou sobotu.

  2. Ano, Evi nic to nestojí a to se počítá :))), jenže. Já jsem zrovna nějaká přeslazená. Děkuju, já si to užiju. Ale asi tak rozparáděná jako ty na lodi nebudu.

  3. Zuzi, rozparáděná jsem byla jen loni, letos už to bylo opakování na výslovnou žádost spoluracujících. I vestu jsem si vzala. :-))

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient