Říj 062010
 

se dějí

Poslední dobou se setkávám s podivnými věcmi. Když už se mi zdá, že stojím na svém místě a nic mne nemůže v bezprostředním okolí rozhodit, narážím na různé neobvyklé záležitosti ve světě! Boj o vytažení peněz z kapsy občana vrcholí a o čistých metodách se nám může jen zdát. Svou vlastní váhou se kácí i ty napohled nejstabilnější modly.

Svět se nám produchovněl …. Narazila jsem na informaci, že Květa Fialová posvětila internetovou, tedy telefonickou věštírnu. To je šílené, že člověk, který se sám opakovaně hlásí k duchovním hodnotám podporuje takovou šmíru. Škoda slov. A při tom “věštění” jsem se poprvé podívala, jak takové věštění na dálku vlastně vypadá. Jak věští v televizi z vody. Tam může zavolat snad jen ten největší blbec nebo recesista, který se stal na tom výstupu závislým:

http://www.youtube.com/watch?v=lb_aDvXh46M&feature=related

Bylo, nebylo – je a není … V poště se nám objevila neorazítkovaná obálka od jakési neznámé firmy. Ve svém autoritativním dopise straší, že kdo nejí 3x týdně mořské ryby anebo neužívá jejich kapsle, že špatně skončí! A tuto teorii podporovala jakási doktorka Kateřina Cajthamlová, která v bílém plášti ověšena masivními stříbrnými doplňky a stetoskopem, na mne vykoukla z přiložené fotografie. Říkám si, je to ona, ta dietoložka? Je i není jí podobná, má zcela jiné vlasy, její výzor je klamavý … jsem na rozpacích, ale v dopise na konci mne utvrzují, že ji znám z televize. Jsem z toho jelen, je to ona a přece to ona není. Udělali všechno proto, aby ji kamuflovali. Tak nevím, jsou všichni vnitrozemci v ohrožení??? Já nijak na ryby nedbám a ani mé tělo mi nenaznačuje, abych 3x týdně pojedla tuto krmi. Pořád samá doporučení … jednu lžičku medu, stroužek česneku, jeden ořech a já nevím co ještě. Myslím, že důležitější je život bez stresu a tak :).  Nebudu se stresovat kvůli tomu, abych jedla 3x týdně ryby, když mně lezou krkem nahoru.

Zdá se mi to, nebo nezdá? Vodafone. Na doporučení bloggera Veselého jsem začala vážit četnost svého telefonování a výsledek na sebe nenechal dlouho čekat. Platím o 400 Kč méně než obvykle. Kvůli úsporám jsem se zaregistrovala i ve vodafone parku, protože slibovali 50 sms zdarma, včetně sms do znepřátelených sítí. Tak jsem stačila využít cca 10-15 kousků a najednou mi začali poskytovatelé smsky účtovat za cenu tarifu. Zdá se mi to nebo nezdá? Třikrát jsem se ubezpečila, že se mi to opravdu nezdá a hledala jsem příčinu. Marně. Tak jim chci napsat a další problém. Na e-mailu Seznam nejsem schopna napsat zprávu, protože jakmile se dostanu do pošty, blbne mi myš takovým způsobem, že ani za hodinu nedám dohromady ani jednu větu. Zamrzá to a Firefox neodpovídá. Ach jo, dělá to jen tam. Zdá se mi a to se mi opravdu nezdá, že přejdu co nevidět k jinému pošťákovi. zuzi  (bojuji s tím neobvyklým jevem tak, že si e-maily píšu mimo ve wordu a hned po vstupu do e-schránky urychleně zkopíruji a odešlu, než se to začne ubírat do chaosu a nejde dělat vůbec nic)

 Posted by at 19.51

  4 Responses to “Podivné věci”

  1. S těma radama je to fakt šílený – všichni ti vlastně řikaj, žes úplně blbá a neschopná, když si nedokážeš sama poradit a od toho sou tady oni, aby ti poradili. Jez tohle, nejez tohle, ber tyhle pilule, kup si tenhle krém a nekupuj si indulonu. Ovce se s z nás stávají a někomu to hrozně vyhovuje:-(
    Jen je sranda, jak se pak informace najednou stávají protichůdnými – celej život nám doktoři a různí odborníci říkali, jak sou vejce nezdravá (cholesterol), pak se udělá průzkum mezi stotisíci lidma, vejce někdo prozkoumá v laboratoři a zjistí se, že opak je pravdou a ten špatnej cholesterol je děsně dobrej a vůbec nikomu to neubližuje…

  2. Jo, tos řekl Sejra přesně, jak se komu hodí do krámu … a pak se nám smějou, jak jim to zase prošlo. Kolik blbců zase podlehlo jejich kampani. Jako s ptačí a prasečí chřipkou. Jako s drahou kosmetikou, antikoncepčními pilulkami, s jiným. Dnes mám svůj den, ještě mi něco nebo někdo přijde pod ruku a trefí mě šlak.

  3. zuzi ja ti drzim palce. Eliza bojuje s dopravnim podnikem o opencards http://eliza.bloguje.cz…cenu.php, ja si dopisuju s CSOB ohledne jejich poplatku (ohromne se u jejich emailu bavim) a resim se svoji socialni pracovnici na Praze 4 davku porodne a ohrome se bavim tim jak me mystifikuje a chce po me veci ktery chtit nema a nemusi. NEDAT SE!!!

  4. Díky za podporu, spoon, kdyby byl na to čas, člověk by nemusel dělat nic jiného než protestovat a hájit svá práva. ach jo. musím si na to zvyknout, nemám to v krvi a vždycky mě to rozhodí.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient