Zář 182010
 

nic pro zuzi

Předesílám starou písničku, pracuji, pracuji, pracuji a snažím se synovi zajišťovat v dobré víře domácí servis. Leč s troubou žíti v jedné domácnosti – rozuměj s jedním s nejchytřejších tvorů na zeměkouli, ne-li s tím nejchytřejším, zasluhujícím všestrannou péči a hájení, na to už nemám žaludek. Ale žít s tím musím. Zatím. 

Už jsem si začala libovat, jak se mi daří, co všechno stihnu a dostala jsem i krásnej dáreček od pana mistra (zaplatila jsem v pátek konečně poslední splátky za kuchyň) a libovala si, jak ta ochranná láhev dobře funguje, leč chyba lávky. Na tenhle zvláštní případ by museli spojit síly snad všichni šamani zeměkoule, aby to k něčemu bylo!Tak je to zatvrzelý. Nechápu.

 

 

 Takhle vypadala kotelna ještě před několika dny a takhle dnes:

 

 

 
Půjčila jsem si 5m žebřík a kamarád mi tu džungli ořezal. Ty smotky přísavníku představují tak polovinu odpadu. Vyvážím je ve vozíčku za město ke hřbitovu na místo k tomu určené.
 
 
Konvička od mistra, odkud jen ví, že mám ráda kytky a berušky???  Minule přijel na motorce, v pátek v sexy cyklistickém drezu skutečského oddílu.  Příště prý, až se staví, přijede na koni! Ve čtvrtek jedu do Českého Krumlova a pak dál do Rakouska. A zítra jedu na Kolínsko okouknout kubistické památky a možná stihneme i něco navíc. zuzi

 

 Posted by at 19.42

  19 Responses to “Víkend –”

 1. S listím to vypadalo lepší, zejména komín – vypadal jak láhev.

 2. Proboha a proč?

 3. Ano, je to krásně, a já jsem milovnikem krásy, zároveň je to ale nepraktické. Začalo to bejlí nekontrolovaně bujet a já nebudu pracně každý rok shánět dobrovolníky a žebřík, aby mi v té čtyřmetrové výšce zprovoznili okapy a otrhali komín, to totiž není dekorace, ale zařízení mající svoji nezaměnitelnou funkci. Nechala jsem to pro kochání jak jen bylo možné :).

 4. Zuzi, jsou věci mezi nebem a zemí, na které ani lahev nestačí, jak ochranná tak žádná jiná. 🙁

 5. jeziis takovy skody :DD konvicka je mila

 6. Ono to vypadá hezky, ale dovedu si přectavit, jak krásně teče voda do zdiva z ucpaných okapů atd. Asi by mě to taky netěšilo, likvidovat takovou zeleň, ale někdy to holt jinak nejde.

 7. Evina… bohužel … ale jinak lahev zabírá 🙂

 8. spoonbylo to hezký, ale pro zlost 🙂

 9. SejraJo, v tomhle jsme my baráčníci zajedno. Krása není všechno.

 10. spoonJo, ale netýká se to konvičky … abych nebyla špatně pochopena, ta je pro radost…

 11. Hehe, teď sem si vzpomněl, byl sem dneska na kolaudaci a pán měl barák porostlej břečťanem a taky říkal, že jako dobrý, ale taky ho bude muset ořezat, páč mu zvedá tašky a pak mu teče do chalupy, o okapech ani nemluvě.

 12. Áno,setkala jsem se s tím v poslední době častěji, že romantika porostlého domu byla rázně majitelem rozmezána! Ty pacičky jsou tam uchycený, musím celou fasádu ručně dočistit, ještě to zkusím rýžovým koštětem, mě napadlo…

 13. romantika rozmetána má být.

 14. čištění kotelny chápu. Kvůli střeše a okapům jsme kdysi omezovali hrozny. Alle moc se nedaly.

 15. Čtu oba Vaše blogy, a ještě – občas jezdíme na Baldu. Třeba se potkáme…

 16. marcanovTak to by bylo fajn se tam sejít, zda-li se však poznáme ??? 🙂

 17. Poznáme se jistě. Borůvková kaple je malá,a já chodím o berlích. Jevím se ladší než senioři,a tak mě poznáte.)Kdybych tam šla, nechám v komentářích vzkaz.

 18. mladší, ne ladší….

 19. Z podobněobrostlého domu našich sousedů máme nesmírnou radost; celý rok je co pozorovat. Ale úzkostlivě tajíme, jaké problémy nastanou, až se porost vymkne kontrole, neboť by patrně zmizela letně zelená a podzimní barevná masa.
  MSF
  P.S. Rodič není otrok ani mecenáš na celý život. Po prenatální pupeční šnůře, je nutné odstřihnout posléze i ekonomickou a servis zajišťující šňůru. Chlapec má svůj život a ty svůj. Vaše životy se nesčítají dohromady.
  MSF

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient