Zář 142010
 

u mne vyvolala vzpomínku na postel, kterou jsem shlédla před několika dny.

 

Jest to nejnovější výkřik techniky, postel konstruovaná v Itálii pro kvalitnější sex. Jsou tam nainstalována různá pouta, úchytky, madla a optimálně nastavené pružiny – asi něco jako setrvačník –  usuzuji – po nastartování a uvedení muže do kmitu už pružina důmyslně sama udržuje rytmus kývavého pohybu, ovšem není zřejmě rozumné na ni spoléhat v plné míře. Na posteli nevidím žádná madla ani úchytky, zřejmě jsou dodávána individuálně – na přání – a lokalizována dle podkladu zákazníka. V rozšířené nabídce nechybí hrazda ani gymnastické kruhy, které se zavěšují nad postel. Komfortnější řešení umožňuje jejich posun ve vertikální i horizontální poloze. Popruhy jsou vysunovací, zabudované v tělese matrace, pouta a poutka osazena universálně, dle příslušné normy pro jejich umístění. Zvláštní zařízení představuje kónická prohlubeň ve vzdálenosti cca 2/3 od přední části postele. Jest možnost ji využít nebo nikoli. Do prohlubně totiž volně zapadá identická součást v obráceném gardu. Dle návodu mohou muži v tomto rygolu "zakotvit kolena, aby dosáhli většího napětí a hlubšího průniku do partnerky, což dokládá instruktážní fotografie z návodu.

Myslím, že došlo  pravděpodobně k záměně fotografií a tento muž je  zachycen v roli otroka, v přípravném stádiu. Nevidím zde totiž partnerku. Ano, ta se rozvaluje na vedlejší matraci a prohlubeń ignoruje.

 

Toto zařízení stojí kolem 35 000 Kč. Je to dost drahá záležitost a nejsem si jista, zda je to vůbec k něčemu dobré. Tedy k tomu lepšímu sexu. Je fakt, že ve své domácnosti nepoužívám jednoúčelové nástroje na cokoli a dávám přednost universálním prostředkům. Nemám třeba topinkovač, fritézu, a donedávna jsem neměla ani louskáček na ořechy. Používala jsem kladivo. Ovšem v poslední době jsem přece jenom podlehla luxusu a pořídila si mikrovlnku a louskáček na ořechy. Musím uznat, že tito pomocníci mi práci usnadňují a jsem nakonec s nimi velmi spokojena. Použila jsem tento příměr, abych se vyjádřila osobně k tomuto modernímu výdobytku – posteli určené nikoli ke spaní – aniž bych ji testovala. Zcela určitě není možné vyrobit optimální postel v tomto smyslu pro každého. Já osobně dávám přednost tvrdšímu podkladu a chybí mi tam zcela zásadní věc. Fortelná pelest v přední části. Prohlubeň s protikusem mi přijde legrační a nikdy mi podobné zařízení nechybělo. Také mi připadá, že postel je potažena koženkou. No nevím, snad je to praktické, ale nějak pro to nehoruji. Otázkou zůstává, zda výrobce počítal i s možností spánku na tomto předmětu. Kdyby ano, napadlo mě, že ta prohlubeň by mohla též sloužit ženě jako signální zařízení, zda ji dnes bolí hlava či nikoli.Dovoluji sim připomenout, že můj posudek je přísně individuální a nečiní si nárok na názor obecny.

 Posted by at 21.05

  7 Responses to “Úporná bolest hlavy”

  1. zuzi kladivo :)) ty mi davas po ranu :D. To je ceskej vyrobce? Takovy vystrelky se vetsinou moc neuchytej, vem si vodni postele, kolik lidi ji dnes ma? To co je zrejme polickama jsem povazovala pri zbeznem prohlednuti za celo…fakt ze celo se hodi k opirani v sedu/polosedu, cteni nebo kojeni (coz asi jejich ciloveho zakaznika zrovna netrapi) LOL

  2. Aha Italie. A asi jsem pochopila jak to myslis s tou signalizaci. Neboli-li hlava, vynda se ten ‘spunt’ a odlozi na viditelne, predem urcene, misto :DD

  3. ano!!!Zdá se, že jsi se věnovala studiu toho článku opravdu s důkladností vědce a přesně jsi pochopila všechny náznaky, špunt, čelo, která jsem nechtěla doslova popsat. Děkuji za komentář! Vodní postel má dcera a pochvaluje si ji. Já si na ni jen zkusila lehnout a nedovedu posoudit, také se mi to ale zdá jako výstřelek, výrobci čehokoli stále něco vymýšlí, aby vytáhly z lidí všechny finanční rezervy. Tohle je ovšem legrační. Myslím, že šikovný český kutil si takovou věc může udělat i doma a vylepšit ji o to čelo a další vymoženosti, které jeho partnerku napadnou.

  4. Jó, tohle jsem v po také zahlédla na netu. My bychom do té díry umístili Pejska, velikostně to odpovídá, a on za námi pořád leze do postele. Ještě by to chělo nějaké víko. :-))

  5. Evi, museli byste mít zvláštní úpravu, a to by určitě bylo nejméně o nějakou tisícovku dražší, možná počkej až se to zavede a zlevní.

  6. Za těch 35 000Kč je ta postel i s příslušenstvím, tj. s tou slečnou na fotografii? Nebo si doplňky musí zákazník pořídit sám?

  7. Hmm, to je zvláštní vybavení na přání, ovšem musel byste si připlatit. A postarat se. A nedá se to reklamovat!

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient