Zář 092010
 

Tak jsem zase doma. Nic jsem neztratila a přivážím si toho hafo. Všechno jsem ale nefotila, to víte, chtěla jsem si užít.

Myslela jsem, že bodově to obsáhnu, ale to by bolo bodů … tak jen ty vrcholy ledovce bez ladu a skladu: (ale napíšu o všem, celej víkend na to padne!)

” Nová zámecká zahrada!!!
” Funktomass!!!
” Komiks s Ondřejem Müllerem!!!
” Nová čepice!!!
” Zuzi byla veřejně pochválena za občanskou statečnost!!!

Omlouvám se všem co jsem jim nenapsala, nezavolala! Letos jsem ale poprvé poslala z Jičína 4 pohledy! To je ode mne vrcholný výkon. Odjížděla jsem se smutnou a vracím se s veselou. A když jinak nedáte, tak pár fotek!  (existuje na to program, ale tahle mozaika je práce ruční)

Zatím můžete hádat, kdopa je to na fotkách??? Za každou uhodnutou máte u mě bod! zuzi

 

 

 Posted by at 21.39

  6 Responses to “Už jsem doma.”

  1. Drak, kamen, bazén – 3 body

  2. Hmm, jsi mě rozesmála, dobrá, máš tři body, nebudu a ani nemohu ti je upírat :)))

  3. Vidim tam né úplně hubenou pani s brýlemi a módním peroxidem a pak nějakou slečnu, která se hlásí typickým způsobem šprtky:-) A pak několik různých lidí.
    Asi body nedostanu, co????

  4. Na všech je sám pan velký Mistr Karel Infeld Prácheňský, v jeho neodolatelných divadelních rolích. Co nedokáže kostým, to Mistr zvládne svým hereckým uměním.

  5. Úplně vlevo dole … – není to náhodou ZUZI ?!

  6. bohužel milánkové, jste bez bodu!Kdo je kdo odhalím na větších záběrech večer a ta žena úplně dole vlevo je paní knihovnice z Českého Krumlova, moje kamarádka.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient