Zář 052010
 

šťastné shledání!

Jistě jste již několikrát četli, jak našla matka své ztracené děti, děti svou matku apod … ne, tentokrát nemyslím pošťáka Ondru s červenou obálkou z televize, ale mám na mysli sociální sítě na internetu. Konkrétně se takové věci stávají prý na facebooku, alespoň dám-li si do googlevyhledávače "matka našla syna", vyjede několik takových radostných událostí. No a představte si, nám se podařil podobný podivuhodný kousek tady na blogu! Spolu s bloggerkou Evinou jsme našli dva bratry, kteří o sobě možná doteď neměli ani tušení: jeden se jmenuje Umlčeným a druhý Hledač a jejich otcem je Michal Šarše, sochař z Mělnicka. Bratry od sebe záhy po svém porodu odtrhl a rozprášil po republice. "Umlčeným" se nachází na Domažlicku a "Hledač" se ocitl na novodobé křížové cestě poblíž Kuksu. A tak se na ně podívejte, jak jim to spolu sluší:

 

 

Tak mě napadá, nevíte o jejich dalších sourozencích????  Za každého nalezeného vás čeká odměna! Kalendář na rok 2011 + ochranná láhev! evina a zuzi

 Posted by at 11.04

  5 Responses to “Chvála blogování aneb”

  1. No,to je hodně citlivé téma.

  2. Ano, na světě je mnoho citlivých témat. Každý máme nějaké.

  3. Jáá myslím obecně, že je to citlivé téma, ne pro Tebe, nebo pro mne, ale pro lidi, kterých se to týká.

  4. Zuzi, ty jsi rychlejší než myšlenka (tedy né moje myšlenka, to by nebylo tak těžké). Pejsek si zrovna ještě přál, aby bratříčci stáli vedle sebe, což jsi alespoň virtuálně dokázala. Samozřejmě jdu do toho z tebou, založím si manufakturu na ochranné lahve. Zdravím při pondělku.

  5. Evi, tak to je fajn, že mne to napadlo. No, počítala jsem, že to s těmi kluky nebude tak horké. Chtěla jsem ti jen poradit (není to můj nápad, ale TS), že ty letošní krásné Zemanovy kalendáře můžeš pak s P a K zužitkovat tak, že z nich vyrobíte koláž nebo vlastně mozaiku.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient