Srp 172010
 

pořádnej rachot a postav si malej domeček

Pozoruhodný Petr Váša, který neposedí, a je čím dál hezčí, vypustil do světa se svým šramlem Ty syčáci novou desku s ryčným bigbítem a kromě stálé trojice Zavadil Váša Frölich mlátí do bubnů i Aleš Pilgr z Květů. Charakteristika z jejich webu zní lákavě:

A je to zase tady. Masivní riffy, rachotící kapela, refrény, které vám nedají spát. Překvapivé stylové odbočky, texty, nad kterými můžete kroutit hlavou, lámat si ji, nebo s ní divoce potřásat při tanečcích, ke kterým vás tato Krása nejspíš strhne. Ty Syčáci se znovu spojili s bubeníkem Alešem Pilgrem a na rozdíl od předchozího alba Bum bum bum, které bylo jakýmsi best of v novém kabátě, nahráli nyní devatenáct zcela nových písniček se zcela novým nápřahem. Něco, co jste ještě neslyšeli, a přitom máte pocit, že to znáte už z pravěku. Hrozná krása.  

Tak, a tady jsou náslechy a tady jejich stránky

Fotka z jejich webu, loni na podzim navštívili s kapelami Už jsme doma a Boo Austrálii. Zde můžete navštívit i jejich blog z Austrálie

A také ho můžete vidět na koncertech Jasné páky, kde nahradil "unavenou" legendu Ambrože a vlil tak novou krev do jejich jasnosti. No uznejte, nevypadá to opticky skvěle? A prý i jinak! Nevím, ale slyšela jsem!

(informace z jejich webu a odjinud)

Až skončíš s poslechem desky, která tě roztančí, můžeš se uklidnit na holandských stránkách stavbou makety neobvyklého domečku podle architekta Hundertwassera. 

Zde malá ochutnávka záchodu z jeho domečku:

 a zde odkaz na stavbu domečku pro panenky

a také přihazuji jeho  toalety veřejné skutečné. Nebo také zde a co mám ráda – obrázky z google

 

 Posted by at 4.56

  4 Responses to “Několik tipů”

  1. 1. Ty jo, na téhle fotce bych Vášu tedy nepoznala.
    2. Domečky jsou báječné, ale dětem tenhle tvůj příspěvek tentokrát neukážu. Vím naprosto přesně, co by mne čekalo. .-)

  2. Ahoj, konečně jsi doma, tulačko. Tak piš, piš, piš, věřím že bude o čem, hahahaha!

  3. Ten domeček … jak se mi líbí, no snad najdeme příště nějakou jednodušší chatrč :)!

  4. Zuzi, díky za milé přivítání. Snad už dnes večer něco stvořím. Jsem ještě jakási nezorientovaná.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient