Srp 102010
 

podruhé

To mi teda nedá, musím se s vámi podělit. Kamarád odjel na měsíc s cestovkou do Číny a posílá nepravidelně krátké reporty z cesty. Včera poprvé se poštěstilo nemožné, poslal fotky a já zůstala paf! Ani nic neřekl a jen tak přihodil dvě  z posvátné hory Chuasan! Moji Mekky!

Jsem si jista, že ten oděv si koupil na památku

… zase se to ve mně hnulo, ty tajné touhy po poznávání a já začínám spořit. Chci do Číny.

 Posted by at 7.56

  14 Responses to “Chua-San”

 1. tady v Praze je čína poměrně levná, spořit na ní nemusíme. M1 až M18 je za 69,-, jenom M19 je za 89,-, ale zase tam jsou i bambusové výhonky !

 2. Hmm, zase ti Pražáci, furt musí mít něco extra! A hlavně samý výhodný AKCE!

 3. Asi bych se posral. Ještě že sem invalida a na žádný takový místa ani nemůžu lízt:-)

 4. nám tu v číně dávaj k menu i štamprdli rýžového likéru a žvejkačku. Berou i stravenky

 5. Sejra, mysleli i na vás, je tam lanovka a ostatně vůbec bych se nedivila kdyby tě tam za mírný obnos dovezla rikša!

 6. TS, ty jsi ale gurmán. Kdo by to do tebe řek!

 7. Rikša říkáš? A šlo by to ve společnosti nějaké pěkné gejši? Pak bych vo tom začal uvažovat…

 8. Tak já si dovolím zapochybovat, že by pán v tomhle oděvu, čepici, a hlavně těch botech! někam lezl, což pro mne jeho výkon nijak nesnižuje, určitě bych použila lanovku:-)

 9. ch, ch … o tom nepochybuj :), jak orientálec zacejtí zákazníka ochotného pustit korunu – udělá nemožné 🙂

 10. Mod, skromní domorodci tam chodí jak na promenádě, proč ne odvážný český turista? Já si sama se sebou nejsem jista, ale přišla bych si nejspíš jako posera být tam a neprojít to.

 11. Vypadá to skoro až evropsky bezpečně, má nějaký prsní nebo spíš krční úvazek, takže kdyby uklouzl, sice mu to zlomí vaz, ale nespadne… nuda (mluví ze mne ovšem čistá závist :-))

 12. Také jsem si všimla, že má nějaké kšíry, ta představa, že bych na nich visela nad propastí mne uvádí i v bezpečí doma do stavu nejistoty a zmatku…

 13. Říkejte si co chcete, já se vsadím, že ho tam někdo vynes:-), což ovšem samozřejmě vůbec neznamená, že by nemohl padat dolů, co popruh dá, sám;-)

 14. Kdybych ho neznala, tak váhám, ty fotky opravdu vypadají tak nějak podezřele, o čepici já bych třeba přišla při prvním nervózním pohybu :), ale myslím, že s ohledem na jeho občanskou a osobní solidnost mu můžeme věřit.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient