Čvc 312010
 

Jako kdyby tomu jindy bylo jinak.

Co se člověk nedozví … Saša mi včera dělala hlavu a jak tak volně hovoříme o čemkoli, nabídla se mi, že má zítra volno a přišla by mi pomoci ostříhat živý plot, že je v tom dobrá – baví ji to a také tomu rozumí. Viděla, přes okno, jak ho mám zanedbaný! Kdo by to řek, že kadeřnice je expertkou na živé ploty! A tak za chvíli jdeme nato, mám náhodou dvoje ruční nůžky, tak se u toho také budu motat!

Jak tak nestíhám, jen pod dojmem Eviných kouzelných narozeninových dárků, ukážu s velkým zpoždění ty své".  Já také se svými narozeninami nechci obtěžovat, zvlášť když vím, že i já jsem takový lajdák na tyhle věci", no a tak si vážím tolik moc a jsem potěšena velmi, vzpomene-li si na mne kdo! Tak doplňuji "3 týdny poté"  dárky dcery. Je milá a s dárky si dala takovou práci. Dovezla mi vlastnoručně vysazený skleník s rostlinami (ty dva pryžce jsou symbolické, dostala sazenice ode mne a ten můj pryžec mezitím odešel) a přehlídku bachových bylin, z kterých v Rakousku v lekárnách vyrábějí nebo spíš smíchají na přání bachovy léčivé esence. Není to ani nijak drahé. Tak jsem si ve chvilce soustředění a klidu vytáhla popaměti 5 karet a Zorka mi esenci zašle poštou. Co by člověk neudělal pro své vylepšení! Ty karty vyrobila dcera sama, našla si ty esoterické obrázky kdesi na netu,  možná bych vám její karty" mohla ukázat všechny. Jsou hezké. Moje čísla jsou:
1. Řepík lékařský/ Argimony, 9. Bílá lesní réva / Clematis, 14 Skotský vřes /Heather, 38 Žlutá vrba/ Willov, 18. Netykavka / Impatiens

něco o vybraných bylinách třeba zde nebo i jinde, a jak se tak dívám, esence se nabízí i u nás, však jsou mnohem dražší.

 Posted by at 9.28

  8 Responses to “A dnes se bude pracovat!”

  1. šikovná a nápaditá dcerka. No, a střihat plot mohu taky, výsledek by byl jako v pohádce Pat a Mat – a je to.

  2. Karty jsou nádherné, sice tomu moc nerozumím, ale nádherné jsou!:-)

  3. [1] A je to. Až se vrátí zpřízněný zahradník z dovolené, bude povolán k radikálnímu řezu.

  4. [2] Já taky ne, dokonce jsem zjistila před chvílí, že ty karty "skrývají" tu kterou rostlinu, což jsem předtím nepochopila.

  5. 🙂tak co skrývají, to sem si všimla hned, ale co se s nima má dělat??

  6. Karty jsou překrásné, ani já tomu moc narozumím, ale jsou "vykládací"? A i já s velký zpožděním přeji vše nej. Jak se říká u nás na Chodsku: Hodně štěstí, zdraví a po smrti nebeský království. Je to lehce morbidní ale o to srdečnější přání.

  7. Zorka mi způsob využití vysvětlila tak, že se mám s kartami "seznámit", prohlédnout karty, případně přečíst na netu co která bylina představuje, s čím by mohla pomoci a pak v chvíli klidu a soustředění si intuitivně vybrat z toho balíku či vějíře nebo jak to rozprostřete rubem nahoru 4 nebo 5 karet. A z toho pak v lékárně vytvoří směs, která se po kapkách užívá. Já trochu na tyhle věci mezi nebem a zemí věřím, tedy nejsem v tom kovaná a spíš se snažím TOMU nepřikládat takovou důležitost a neupínat se k TOMU. Jako se vším. Všeho s mírou. Rozhodně to neuškodí, si myslím, a jestli mě to nějak nakopne nebo zklidní, co já vím, dobře mně tak!

  8. Děkuju pěkně Evi za chodský vinč, co se týká přání a gratulací beru všechno kdykoli, haha.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient