Čvc 182010
 

dovolená doma

Mít dovolenou a být doma není vůbec špatné. Hlavně, že tu je někdo s kým se máte rádi a plujete na jedný lodi. Už to tak táhneme týden a nemůžeme si stěžovat. Kromě výletů také žijeme dost společensky a přijímáme návštěvy. Upekla jsem medový ořechový koláč o třech patrech a málem jsme ho zlikvidovali samy. Tedy kromě mě. Já jsem se na sebe naštvala a držím mléčnou dietu. Zda to vydržím nevím, ale jisté je, že po týhle kúře zatratím mléko a všechny mléčné výrobky. 

Mimo jiné jsme včera navštívily jarmark na Veselém Kopci, kde účinkovali se svou pohádkou mí milí z divadla Orfeus, dnes jsme se zajeli podívat na naši starou chatu u řeky Krounky, kterou jsme neprozřetelně před mnoha lety prodali a nyní želíme. A zastavily jsme se na Pokloně na kytky. Těšila jsem se, co tam zase rozkvetlo, ale ta horka a následný lijavec kytky na této otevřené lokalitě kompletně zlikvidoval. No, alespoň jsme tam mohly obdivovat jednoho lepého a mužného cyklistu samotáře … hmmm …! Voda nadělala na Chrudimsku mnoho škody. Pršelo vydatně a vytrvale. takový trvalý příval. Jak jsem si vždycky lebedila, že bydlím na kopci, tak tentokrát mi voda přece uškodila …. vyvalila kamenný taras na zahradě a navíc mi rupnul navařený pant na bráně. Tak to mám blbý, protože zas musím něco zařizovat a zařizování a shánění řemeslníků mám už letos vrchovatě přeplníno ale jak to tak vypadá, užiju si jich ještě vrchovatějc. Zítra doufám odjedeme do Maštalí na chatku … a něco pochodíme.

pár dokumentárních fotek

Řeka Krounka pod chatou je pěkně vzedmutá a divoká. Málokdy ji lze takto vidět …

 

 Posted by at 22.13

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

css.php
Tvorba webových stránek: Webklient